някой раждал ли е във Втора градска

  • 568
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте! Искам да попитам някой скоро раждал ли е във Втора градска болница. Моята лекарка има сключен договор с тази болница и тъй като аз искам да родя при нея трябва да отида там. Вероятно ще плануваме секцио.
 Ще бъда благодарна, ако някой ми изпрати своите отзиви за болницата, за базата, за обслужващия персонал. Казаха ми, че скоро са правили ремонт на базата и е новичко.
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Здравей! Ако края на 2003 година е достатъчно скоро, мога да ти кажа как беше тогава. Да, болницата е след ремонт, чисто е, по 2 жени в стая, сменят бебето пред теб, има и мивка и показват как точно и какво се прави с бебо. В началото смяната на памперс изглежда някакво висшо изкуство, та там акушерките показват и дават ако искаш да пробваш (ако нямаш опит е страшно смешно Crazy). Персоналът е внимателен, от педиатрите търси д-р Латунова ако имаш някакви питания за бебето или за каквото и да е.
Единственият недостатък за мен лично беше забраната за свиждания. Говори с твоята лекарка и по този въпрос. Иначе ако си със секцио - 5 дена и те изписват.
Леко бременеене и още по-леко раждане! Wink

# 2
  • Мнения: 6 472
Аз раждах преди 6 години там. От тогава са променили базата към добро, но начина на гледане на бебчовците си е останал същия Grinning А той доста ми хареса - бебето си е при теб, ти контролираш всичко, което правят с него. Акушерките обясняват, но не се опитват на всяка цена да ти наложат техните виждания за гледане на бебета. Носят само преварена водичка. Ако нямаш кърма и искаш да дохранват бебето, няма да му дадат хуманизирано мляко, а обработена майчина кърама Grinning

# 3
  • Мнения: 94
Аз раждах там миналата година, но нормално раждане. Много съм доволна. Както т и е написала и Моргана, в стая са по две жени, поддържа се много добра хигиена, всички са много внимателни. При това аз раждах без уговорка. Единствено храната не беше добра, но това се преживява. Ще караш близките да ти носят.
Леко раждане и от мен.

# 4
  • Мнения: 955
И двете ми раждания са там, първото миналата година, второто преди 5 дни. Хигиената е много добра, екипите са добри, дори и да не си с уговорка се отнасят с теб, както и с тези, които си плащат.

# 5
  • Мнения: 132
Благодаря ви много, момичета! Доста успокоително звучат думите ви, дано наистина да е така и при мен!!!
А мислите ли, че като съм с уговорка с външен лекар акушерките ще бъдат внимателни?

Желая ви здрави и щастливи дечица!!!!!!!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 1 440
Joanna,и аз мисля да раждам там,но без уговорки.Моята зълва роди там през февруари,също без уговорка и е много доволна.
Не мисля,че външния лекар ще промени отношението на акушерките към теб.
Не се притеснявай!Успех ти желая! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт