бактерии!!!!!!!!!!

  • 767
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Имали ли сте проблеми с бактерии - вагинални и урина? При мен откриха и на двете места, отвратителна работа!!! Не зная от къде се появиха  ooooh!
Притеснявам се, защото зная, че са много упорити и се страхувам да ни ми навредят на бебка!!! Rolling Eyes
Аз съм в началото на осми месец и ...........
Ще очаквам сродни души да ми пишат с мнения и споделен опит!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 2 066
Да, и то по същото време като теб. Изписаха ми лекарства, които пиех 1 седмица. Обясниха ми, че в никакъв случай не трябва да стигнат до бебето и затова се наложи да ги пия. Слава-богу всичко мина ( за справка - лентичката)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имах бактерии в урината, в по-ранните месеци. Тъй като нямах никакви други симптоми (болка, парене при уриниране) в болницата не ми предписаха нищо, а казаха, че трябва да се наблюдавам - при поява на някакви симптоми да дам нова стерилна урина и евентуално тогава да пия антибиотици.
Нямаше проблеми - родих нормално и леко.

# 3
  • Мнения: 2 028
имах вагинални бактерии и гъбички (комбинирана инфекция) в началото на бременността (14 г.с.), изписаха ми глобули за 10 вечери и всичко се изчисти. В урината не съм имала бактерии, но знам, че е важно да се вземат мерки!

в началото на 9 месец ми изписаха профилактично 6 вагинални глобули отново, без да имам оплаквания

споко, вече си голям месец и при добро лечение няма за какво да се притесняваш Laughing

# 4
  • Мнения: 132
Благодаря на всички за отговорите!
Искам да кажа, че на Славена, че Елица е страхотна хубавица!!!!!
Родила се е много хубаво бебенце!!!!!!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Имах бактерии в урината в осмия месец, изписаха ми Ампицилин, който е безвреден за бебето. Вагинални бактерии не съм имала. При всички случаи трябва да се лекуваш! Бебенцето не трябва да се зарази. Ще минат, няма страшно!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 517
Аз имах почти през цялата бременност - Ешерихия Коли. Все лежах по болници.  Close Що антибиотици ми биха.... Но казваха, че е по-добре с тях, отколкото бебето да се роди в заразена среда. За щастие нямаме с беба никакъв проблем въпреки многото антибиотици.

Общи условия

Активация на акаунт