Постоянна температура?!

  • 2 077
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 860
Бебчо вече започна зъбките и не стига че не почва отпред ами отзад напред май ами и и ма Т вече 4 дни 37,4-37,1-37,3 различно, но вечер няма това е само през деня. Днес правихме кръвна картина за да се види дали няма нещо друго но няма всичко е в норми значи е от зъбчето което е тръгнало- Искам да попитам колко дни най- много ви се е случвало да продължи тази Т.
Иначе той си е жизнен, храни се, играе, вечер спи буди се когато е гладен но Т няма сутрин ставаме меря и вече има.

Използвам два термометъра- биберон и електронен еднакво показват.
Давам и дентокинд от днес. Панадол не съм давала - защото това не било Т?!? Вече и аз незнам какво е?! Rolling Eyes

Вече незнам това нормално ли е или не. За мен не е нормално, но Педиатърката казва, че има и такива случай. Но 4 дни с постоянна Т и колко точно дни е максимума-месец два?!?!?   

Притеснявам се, че дълго продължи Т , утре е 5 ден. и ако пак има Т незнам какво ще го правя вече.


Моля за съвет или препоръка какво да направя - да не се окаже че е симптом за нещо друго и аз да го пропусна.....

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
а урина пуснахте ли???? щото моят с такава Т е бил с е-коли в урината....
аз знам, че евентуално при зъб може да се вдигне еднократно, висока, и после да пробие зъбчето....а такова нещо 4 дни с Т....не ми прилича на зъбче...

# 2
  • Мнения: 55
И аз така мисля 4 дни не е нормално.Посъветвай се с друг педиатър и да за урината пуснетете и урина.Дано се оправи бебчо Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пусни една урина за всеки случай. Дано няма нищо притеснително!

# 4
  • Мнения: 9 973
не е от зъб,а колко е голямо бебето?

# 5
  • София
  • Мнения: 571
Дъщеря ми беше с температура 3 дена-от 37.3 до 39.Педиатърката беше категорична,че е от кътниците,защото цялата й уста беше възпалена.Каза ми,че на четвъртия ден вече няма да има-така й стана.Давала съм Панадол и Нурофен.

# 6
  • Мнения: 317
когато бяхме във възраста на зъбите вдигахме до 39,7 т и я държеше точно по 4 дена,повръщаше и имаше ръзтроиство докато му текваше само слуз и крав от дупето.не ти го казвам да те плаша , а да ти помогна,много често дори и лекарите не вярват че това са зъбите,Нас в този случаи искаха да ни вкарат в болницата силно убедени че е инфекция ,която и те незнаят каква е.Отказах да вляза в болница и на 5 ден личната лек. ни оправи с няколко капки гентамицин.Ти си познаваш наи добре детето.първо се доверяваи на себе си и на твоето усещане за детето ти.Мисля че след като му излязат забите тези аномалии ще преминат.Стискаи зъби и го наблюдаваи постоянно,защото при всяко зъбче има раздразнения.Дано да ви е минала т. има свещички, сиропчета за т. даваи му и  ще се оправят нещатаjavascript:void(0);

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
извиняваи ама 4 дни Т, повращане и разтройство....баш вирус си е било......

# 8
  • Мнения: 1 089
Обикновенно при уроинфекции се поддържа постоянна температура. И моят съвет е да си пуснете една урина. Бързо оздравяване и успех!

# 9
  • Мнения: 1 554
всяко дете различно вади зъби Stop всеки път като тръгне нов зъб ,сина ми стигаше до бронхит,сега съм овладяла положението Peace

# 10
  • Мнения: 60
Най-много съм чакала 4дни с температура и веднага на лекар и изследвания ако не е от зъбите!Затова те съветвам да заведеш детето на лекар и ти пожелавам да е от зъбите,а не от вирус,че трудно минава!  bouquet

# 11
  • Мнения: 860
благодаря Ви мами.Днес ще пуснем урина няма как да видим какво става.Т си е същата.Но как е възможно ако кръвната картина е добра да има възпаление някъде това не го разбирам. Иначе той си е жизнен хранисе спи играе си по негов начин и няма признаци на болно бебе но аз като я меря  Т виждам че има.
Пак ще пиша развитието следобяда.
  • `Деси`[/b]Бебчо е на 4 мес и 10 дни.

# 12
  • Мнения: 52
Ние продалжихме с Т 37,1-2 около месец...от зъбките също,нищо и нямаше друго.

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
да бе 4 месечно бебе с Т от зъби.....
бронхити, повръщания, разтройство, продължителни Т...това не са растящи зъби, а болести развили се при спадане на имунитета в следствие никнене на зъби.....но не са причина зъбите за такива неща......

а 37,1- 37,2 може и да е нормална Т за дете...може и да е просто отклонение при меренето...


Danu-Ani - вземи си купи един живачен и премери Т в дупето на детето, колкото и неприятно да ти звучи, това е най-точнотго мерене....като накрая се маха 0,5 като мериш рактално.....

# 14
  • Мнения: 903
Моята дъщеря беше така, с постоянна Т, и направихме изследване на стерилна урина и й откриха бактерия. Лекуваха я с антибиотик и след това нямаше нищо. Дано при вас си е от зъбите, но не е лошо да се изследва урината.
Успех и весели празници.

Общи условия

Активация на акаунт