повръщане от дуфастон?

  • 3 155
  • 11
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 649
Възможно ли е според вас? Тъй като от вчера пия дуфастон и отново ми се появи силно гадене, а днес и повърнах малко след като го изпих (досега не съм повръщала).

# 1
  • Мнения: 9 973
трудно е да се каже дали е от него  Thinking

# 2
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз също пих в началото,получих и гадене,което обаче продължи много след като спрях приема му.Затова не мисля,че е от него.Освен това в листовката при нежелани реакции не е отбелязано,че може да предизвиква гадене. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 44 028
ами...майка ми преди и бяха изписали и не го понесе...прилошаваше й, повръщаше.....

но при теб може и да е от бременността...но най-добре утре се посъветвай с който ти го е изписал.

# 4
  • Мнения: 123
И аз пих дуфастон, но на мен ми ставаше лошо от фолиевата киселина и от нея повръщах повече.

# 5
  • Мнения: 1 919
възможно е аз повръщах от него когато глътнех таблетката и до 1 мин съм повърнала-може би обвивката на хапчето ме дразнеше, но трябваше да ги  пия.Приятелка ме посаветва да ги разтварям в малко вода или сок-така ги пиех и нямах проблем.Не ги пий на гладно за да не ти се дразни лигавицата на стомаха.

# 6
  • Мнения: 629
На мен ми се повръща от дуфастона без да съм бременна Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 274
Ако го пиеш сутрин на гладно, е напълно възможно...  Peace

# 8
  • Мнения: 11 003
Не ми е прилошавало от него, но понякога усещах неприятен метален вкус в устата.

# 9
  • Мнения: 344
Консултирай се с АГ - то си.Може да се слага и вагинално.Моя приятелка правеше така по съвет на АГ - то , защото много повръщаше.

# 10
  • Мнения: 1 484
И  аз  повръщах  от  него  ,докато  не  го  спрях  не  спрях  да  повръщам.

# 11
  • Мнения: 9 429
Аз пиех Дуфастон в продължение на година и нещо,но не съм имала никакви проблеми.   
Възможно е да ти оказва някакво влияние.Попитай доктора,който ти го е изписал!

Общи условия

Активация на акаунт