За Пампорово въпрос

  • 1 836
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Моля, майките които ходят на ски с децата, кажете ми дали Пампорово е подходящо място за начиниаещи скиори /родители и 5г.дете/. Имаме резервация за там /във Форест нук/, но много се чудя дали в Банско не е по-добре.

# 1
  • Мнения: 12 662
Правилно сте го избрали. Има леки писти и времето винаги е хубаво. Е, почти винаги.

# 2
  • Мнения: 166
Най-подходящото, ако има сняг.

# 3
  • Мнения: 4 784
Съвсем подхдоящо е. Пистичките до Едноседалковия лифт Ардашлъ, ако не се лъжа за името, пред хотел Маркони, в местноста Малина, са точно за начинаеещи, както и т.нар. туристически път. Ако ви трябват -пълно е със ски учители, както за деца, така и за възрастни.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Пампорово е определено по-подходящото място за начинаещи скиори от Банско  Peace

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Добър избор, и ние сме там.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
По-подходящо е от Банско. Пък и на Банско в тая лудница рискувате да си загубите времето за ски в чакане по лифтове и влекове.

# 7
  • Мнения: 247
Честита Коледа!
Благодаря за мненията ви. Имам и още една молба към вас- препоръчайте ми хотел. Търсим комфорт, спокойствие, ски училище (за мен Embarassed) и да не е далече от пистите (не знам последното дали е толкова важно).

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
За хотел ми е трудно. Аз съм била в Орловец и съм много доволна. Абе аз доколкото съм обикаляла не съм видяла хотел до пистите. Май само на Боровец са почти на пистите. Иначе си търсете хотел близо до лифта. Това си е достатъчно. А колкото до ски училище и гардероб не ти препоръчвам тези в хотелите. Навсякъде около лифтовете си има ски гардероби и инструктори. Даже тия дето продават картите на лифта веднага ще те опътят.

# 9
  • Мнения: 4 784
Манастирите са близо до лифтовете и пистите, но енсъм отсядала и не мога да ги препоръчам. В последно време добри са отзивите за ROYAL LODGE HOTEL - http://www.hotelroyallodge.com/bg/pages/accommodation/apartment. Доколкото знам не е близо, но пък предлагат транспрот до пистите, а и щом ще сте с дете, има нещо като детски кът. Вили Малини са близо до пистите.

# 10
  • Мнения: 3 695
от всеки хотел тръгва автобус за пистите  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 242
Още един глас за Орловец - прекрасна гледка, просторни стаи, а пиано-бара  Heart Eyes. Има какво да се желае за обслужването, но това е най-често срещания недостатък БГ.

Общи условия

Активация на акаунт