Нов подфорум "Осиновени"

  • 2 041
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
В отговор на изразеното желание и проведената анкета новият подфорум вече е факт.
Моля, приемете извиненията ми за забавянето, които бяха свързани с отделянето на по-стари теми от целия форум във форумния архив.

В случай, че имате забележки относно заглавието и достигнете до общо предложение за име и решение относно описанието му (в момента не съм поставила такова), моля, уведомете ме на ЛС.

Надявам се подфорумът да бъде полезен!

Моля за спазването на правилата, важащи за цялата форум-система!

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 625
          Искренно благодаря за отделеното ни място!Истината е , че до сега нямахме такова!
Вярвам ,че това ще донесе много полза, много осиновени не могат и не искат да говоря за осиновяването си, таят всичко в себе си .Иска ми се да разбием това схващане, да променим отношението към осиновяването , вярвам че ще успеем!
        Още веднъж, много благодаря!!!!

# 2
  • Мнения: 1 152
Момичета, довечера от 23ч. по Канал1 ще излъчват предаването "Едни от нас", което ще е посветено на проблемите на осиновените.

Извинявам се,че съобщението ми не е точно за тази тема, но не намерих друга подходяща, за да ви информирам.

 Hug

# 3
  • Мнения: 2 084
Не зная къде да попитам - може ли да се пише при вас? Аз понякога като ми накривее повечко ... ама иначе гледам да си меря приказките. И не се сърдя като ми правят забележки.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 249

 Hug Калина  Hug

Пиши си каквото би си писала без никакво мерене. Ти досега не си казвала назидателно как трябва да се чувства друг, ти за себе си пишеш как се чувстваш, та не виждам какво има да си мериш, а и нямам спомен да са ти правени забележки.

Общи условия

Активация на акаунт