Вредно ли е продължителното използване на спрей за нос

  • 996
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте имаме следния проблем Дъщеря ми е на 2г и след преглед при УНГ установи че имаме увеличена трета сливица Каза че не е за вадене но може би до 1година щяла да стане Лошото е че като заспи и кашля явно от стичащите се секрети Лекаря ни посъветва че единственото което можем да направим е да и промиваме нослето с морска вода по няколко пъти на ден Това което ме притеснява е дали не пречи толкова често а и за дълго време да се пръска с този спрей Ако имате някакви идеи и с какво друго мога да почиствам нослето ще съм благодарна да споделите

# 1
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Аз лично за себе си и за сина ми, който е на 5, ползвам морска вода от доста време може би година. Като се разболее слагам по няколко пъти на ден, за да се прочиства хубаво нослето, а иначе профилактично също си му слагам, правя и прекъсвания... Не е вредно.

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Може да се ползва в неограничено количество,съвсем безвреден е.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
на моето бебче редовно му се запушва нослето, няма сополки, няма бактерии, но се запушва и педиатъра ми е казал че може и през 30 минути да се пръска този разтвор, колкото често и дълго е необходимо, не е никакъв проблем  Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
не е вредно Peace

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не е вредно,може да се ползва дълго време.

# 6
  • Мнения: 822
Не е вредно.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Не е вредно. Аз, на дъщеря ми открай време й почиствам всяка сутрин носа със Стеримар. А когато е болна и има секрети по два пъти на ден най-малко.

Общи условия

Активация на акаунт