Спешен въпрос за модел домашен телефон

  • 2 220
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Здравейте!
Лятото си купихме слушалка на Panasonik KX-TG 1100 за домашния телефон. Обаче не показва дата и час на пропуснатите повиквания, а ги регистрира само като брой-01,02 и т.н. Сега искам да го сменя и да си купя такъв с идентификация на дата и час на missed calls. Бях втрещена в ТЕХНОМАРКЕТ, защото никой не можада ми обясни кой телефон от всички налични поддържа тази функция. В упътванията на всички модели пише едно и също и не можах да се ориентирам. Звънях и на официалните представители на Panasonik, но и те не знаеха.
Моля ако някой има такъв телефон с тази функция да ми опише модела.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 3 770


Имаме този модел и на дисплея изписва всички повиквания с дата и час - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025911

# 2
  • Мнения: 245
Благодаря, Диди, но ми е малко скъпичко. Лимита ми е около 60-70 лв. Не ми трябват много екстри, но тази функция с дата и час  на пропуснато повикване е задължителна.
Весели празници на всички!!!!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 311
Здравей,
ние си взехме миналата година от технополис телефон с описаните от теб функции, само че е AEG. Цената беше около 45-50 лв. И аз имах същите изисквания като теб. И вече година след като сме го взели , все още сме доволни от покупката си. Ако искаш, ще по търся кутията му и документите за да видя какъв модел е.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
PANASONIC KX-TG8090FXT - 69 лева е.

- БЕЗЖИЧЕН DECT ТЕЛЕФОН
- CALLER ID
- ТЕЛЕФОНЕН СЕКРЕТАР 15 МИНУТИ
- ЦВЕТЕН ДИСПЛЕЙ 4000 ЦВЯТА
- СПИКЕРФОН
- 200 НОМЕРА И ИМЕНА ПАМЕТ В ТЕЛЕФОННИЯ УКАЗАТЕЛ
- 30 НОМЕРА C ID ПАМЕТ
- 10 МЕЛОДИИ
- ОСВЕТЕНИ БУТОНИ
- SMS СЪВМЕСТИМОСТ
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ СЛУШАЛКИ - ДО 5 БР.
- 10 Ч. РАЗГОВОР / 100 Ч. STAND BY
Изписва дата и час. Освен това, когато те търсят може да се запишат.  Flutter

PANASONIC KX-TCD440FXT - 59 лева.

- БЕЗЖИЧЕН DECT ТЕЛЕФОН
- CALLER ID (КЛИП ФУНКЦИЯ)
- УКАЗАТЕЛ - 20 НОМЕРА И ИМЕ
- 20 МЕЛОДИИ
- ЧАС И ДАТА
- АЛАРМА
- 10 ЧАСА ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РЕГИСТРИРАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ СЛУШАЛКИ
- GAP
- ОСВЕТЕНА КЛАВИАТУРА И ДИСПЛЕЙ

# 5
  • Мнения: 245
Лъвче, сигурно ли е, че този от 69 лв.PANASONIC KX-TG8090FXT показва дата и час на пропуснати повиквания, или въобще има функция дата и час ?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Ние по същата причина сменихме телефона.Миналата година от техномаркет взехме-panasonic  КХ ТG7100 .Показва дата и час на пропуснато повикване,беше 67лв.Накарайте ги в магазина да го включат към тяхните стационарни и позвънете да видите какво изписва.Ние така направихме,защото естественно не знаят какво продават.

# 7
  • Мнения: 245
В ТЕХНОМАРКЕТ ЦУМ са на аналогови телефони и не може да се пробва, но щом КХ ТG7100 има тези възможности, може би ще се ориентирам към този модел.
Много благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт