Изпитвахте ли срам от раждането?

  • 12 323
  • 185
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте, искам да ви попитам срам ли ви беше да родите, аз чувствам такова ужасно неудобство Embarassed, че си мисля, че то е най-голямата причина за моите страхове понеже аз на болка много търпя, предния път дори не разбрах, че раждам.
Извинете ме ако е имало вече подобна тема. bouquet
Леко раждане на всички. Heart Eyes Heart Eyes

Само да уточня - да, от лекрите, сестрите, акушерките. Мъжът ми не искам да присъства, че той от една инжекция припадна онзи ден, а какво остава за цяло раждане. Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 11:54 от snejna

# 1
  • Мнения: 60
Страх да,но срам в никакъв случай.Ако се притесняваш за лекарите те са виждали всичко1

# 2
  • Мнения: 4 000
Не разбирам въпроса, от какво и кого те е срам - от лекарите ли? от мъжа ти ли?

# 3
  • Мнения: 264
Въобще не ми беше до това да мисля дали ме е срам. Гледах да мине всичко , бебето да е добре, друго не ме интересуваше.
А и докторите са се нагледали на толкова много, че едва ли вече им прави впечатление нещо.

# 4
  • Мнения: 2 307
Не,не мисля ,че една жена,която дава живот трябва да се срамува.....
Теб от кого те е срам, от персонала ли....те са се нагледали и няма какво да ги впечетли

Леко раждане и не се обременявай излишно Hug

# 5
  • Мнения: 367
Раждането е естествен процес и началото на нов човешки живот - прекрасно е, че чрез теб и медицинския екип ще се роди човек!!! Няма място за срам, а само за радост и удовлетворение. Скоро ще гушкаш своята рожбичка...Леко раждане!!!

# 6
  • Мнения: 1 195
Въобще не ми беше до това да мисля дали ме е срам. Гледах да мине всичко , бебето да е добре, друго не ме интересуваше.
А и докторите са се нагледали на толкова много, че едва ли вече им прави впечатление нещо.

 Peace
 по скоро ме беше страх дали всичко ще мине добре и дали бебо ще е здрав Naughty

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не.

# 8
  • Мнения: 1 512
Ами чак сега се замислям за това  newsm78.Въобще не ми е минало през главата да се срамувам,мислех само това да родя живо и здраво бебче и всичко да мине добре.А относно медицинският екип са виждали много женски полови органи преди моя,така че още един не им е бил кои знае колко интересен.Тях ги грижа самият процес на раждането да прочете без усложнения.Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче.Не мисли за такива неща.

# 9
  • Мнения: 961
Страх дали всичко ще е наред - да. Срам - не. По-скоро леко притеснение. Но е истина, че лекарите са се нагледали на всякакви неща.

# 10
  • Мнения: 574
Няма от какво или от кого да те е срам, още повече щом си раждала веднъж Peace

# 11
  • Мнения: 2 908
Не ме беше срам,че съм гола или нещо подобно-в този момент,като те напънат болките и не мислиш за това,въпреки,че бях уверена преди това,че не мога да се разчекна гола пред лекари и акушерки...Срам ме беше после,че така виках и ме боля и не се представих както трябва-като достойна жена дето се вика,ами пищях като пубер,ама наистина ме боля много-явно прага ми е нисък.. Embarassed

# 12
  • Мнения: 750
През ум , не ми е минавало да се срамувам !  bouquet

# 13
  • Мнения: 199
Много ме беше срам,даже и сега като се сетя... Постоянно ми се пишкаше докато напъвах Embarassed.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт