Бременност и празници

  • 608
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте майки и бащи, родители/като песента от Васко да Гама от село Рупча Laughing/,

С оглед на предстоящите новогодишни и следновогодишни празници имам един въпрос към бременните майки: Позволявате ли си от време на време по чаша вино или бира? Нямам предвид юнашки запои, а просто да се насладите на ,примерно,  хубаво ястие с чаша Кианти.  chef

# 1
  • Мнения: 4 784
Когато бях бременна по поводи съм си позволявала алкохол колкото за еднократно  "Наздраве". Но не ми се и пиеше.

# 2
  • Мнения: 5 790
Позволявала съм си всичко, което ми се е искало и което ми е харесвало.
Леко бременеене!

# 3
  • Мнения: 826
Здравей Алабама Simple Smile. Празничен въпрос си задала Wink, но преди да пишеш цяла тема, поразгледай вече пуснатите. Не искам да те засегна Peace но дет се вика ще спестиш време и място. Малко по рано същият въпрос вече заформи спорове в друга скоро пусната тема. Ето я и нея. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358615.0
Дано да ти е полезна Grinning
Весели и споделени с любими хора празници ти пожелавам santa2 santa2 santa2

# 4
  • Мнения: 8
Опа,  Shockedсори, пуснах в търсачката" алкохол и бременност" и не ми показа нищо, та за това я почнах тази тема, извинявам се за което Blush. Ама така или иначе ме вълнува този въпрос де Laughing. Хайде, сега ще се прехвърля в другата тема, а пък модератора , ако иска, да изтрие или заключи тази.
Весели празници на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт