ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО, КЪРМЕЩИ МАМИ!

  • 511
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Преди малко пуснах отговор в друга тема, и се усетих, че не честитих празника на мамите от нашата "порода"  Grinning!
И така:

Бъдете благословени, вие и дечицата, и всички, които обичате!

И успешно кърмене!   Wink  Laughing

# 1
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Весела Коледа!
нека няма никакви тревоги, грижи, болки и несгоди, само смях и песни да правят дните ви чудесни!

С пожелания за здраве, късмет, любов

# 2
  • Мнения: 4 292
Весела Коледа! Желая на всички здраве и успехи!

# 3
  • Мнения: 8 242
И както казах в една друга тема.. Понеже всички поздравяват с Весели Коледни празни-ци..

Аз ви пожелавам Весели Коледни ПЪЛНИ-ци..ци  Mr. Green

# 4
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
 coolcool 10х пожелавам си пълни...

# 5
  • Мнения: 22
"Преди раждането си дете попитало Бог: Не знам защо ще се появя на този свят? Какво трябва да правя? Бог казал: Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб. Той всичко ще ти обясни; -Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?; -Той ще те научи на своя език и ще те пази; -А как е името на моят ангел?; -Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"

# 6
  • Мнения: 1 219
"Преди раждането си дете попитало Бог: Не знам защо ще се появя на този свят? Какво трябва да правя? Бог казал: Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб. Той всичко ще ти обясни; -Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?; -Той ще те научи на своя език и ще те пази; -А как е името на моят ангел?; -Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"

Това което си написала е страхотно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ МЕН МАМЧЕТА  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт