Въпрос за Американска виза

  • 15 260
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 884
Ако сте вадили виза скоро:
Колко  се чака днешно време за интервю след платена такса?

# 1
  • Мнения: 476
Най-много седмица.

# 2
  • Мнения: 1 572
записвам се да следя за визите , че замисляме едно пътуване
как плащаш таксата , по интернет ли и колко е ?

# 3
  • Мнения: 476
Таксата е 131 долара и може да се плати във всеки един от клоновете на Юнионбанк.

# 4
  • Мнения: 1 572
Таксата е 131 долара и може да се плати във всеки един от клоновете на Юнионбанк.
мерси  Peace

# 5
  • Мнения: 884
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 593
Една приятелка на мама вади преди 15 дни - ако искаш и на следващия ден след плащането можеш да ходиш на интервю (т.е. не се чака изобщо)

# 7
  • Мнения: 1 572
Един тъп въпрос , но лесно ли дават визи ?И ако ти откажат тези 131 долара връщат ли ги  Embarassed

# 8
  • Мнения: 934
Един тъп въпрос , но лесно ли дават визи ?И ако ти откажат тези 131 долара връщат ли ги  Embarassed

Лесно, лесно,
само парите не ти връщат.
Прочети подробно в сайта, какви документи да представиш.

# 9
  • Мнения: 1 572
Защото ние с мъжът ми сме малко рисков фактор  Mr. Green , в смисъл такъв че той е чужденец и мислим сега пролетта да продадем всичко тук и да се приберем в бг за постоянно , и Америката я плануваме като за награда преди да сме почнали всичко отначало в бг , но няма как да им обясня че нямам намерение да се заселвам в щатите

# 10
  • Мнения: 2 926
Ти най-добре хич не им обяснявай какви намерения имаш.
Казваш, че искаш да си направиш екскурзия и да разгледаш забележителностите и толкова.
Иначе визи лесно давата, да.
Е, зависи все пак де, но като цяло не се заяждат.

# 11
  • Мнения: 934
Тогава кандидатствайте сега, преди големите промени,
няма да давате подробни обяснения.
Визите са 10-годишни.

# 12
  • Мнения: 212
След като си платила за виза запазваш дата за виза тук.
Преди това трябва да си попълнила DS 156 - генерира се пдф документ с бар код. Този бар код използваш при запазване на дата за интервю, както и номерът от бележката за платена такса в банката. Колко скоро ще бъде, зависи от това кога има свободни дати и часове. DS 156 разпечатваш задължително на лазерен принтер.
Когато се явиш на интервюто, ще ти трябват попълнени DS 156 и DS 157.
А това, че на всички издават 10 годишни визи не е точно така. Визи се издват за различен срок, в зависимост от целта и продължителността на посещението /за визи тип B1/B2 повече информация тук/. Първата виза обикновено е за по-кратък период от време. След това обикновено дават по-дългосрочни визи - ако условията на първата виза не са нарушавани.

# 13
  • Мнения: 746
наистина невинаги дават 10-годишни визи. Имам приятели, които за втори път си вадят туристическа виза и пак им дават едногодишна. Но понякога на по-възрастните им дават десетгодишни.

# 14
  • Мнения: 1 572
Аз пък имам приятели на които дадоха за 6 години

Общи условия

Активация на акаунт