AXN, GTV - Шеметна надпревара.

  • 4 105
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
Състезават се отборно. Всеки отбор е от двама. Има и смесени отбори.
Да стигнеш от точка А до точкаВ в непозната страна, с малко пари.
В момента пътуват с бамбукови салове, някъде около Банкок.

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 14:56 от Вълкът с дълъг ник

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисля, че на български е преведено като "Шеметна надпревара", но не знам дали това е оригиналното заглавие. Накрая победителите печелят 1 млн. долара /ако не греша/.

# 2
  • Мнения: 4 585
То хубаво, милион в зелено,  Mr. Green /зелено/
но ще трябва да бягам от работа, ако искам да хващам началото. Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз тези дни случайно хванах финал на някой от сезоните и ми се видя интересно. Но сега, и живота ми да зависи от това - не знам в колко часа е било, аз пък съм домакиня. Laughing

# 4
  • Мнения: 4 585
Приятно ми е. Като видях, че потребител с ник Ники е писал по темата,
се сетих за Ники от Сървайвър. Но той едва ли би се ръгнал в женски форум.
Останах с впечатление за 17.30, което съвпада с края на работния ми ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мен ми е приятно.
Не съм Ники от Сървавър, засега оцелявам само на домашното бойно поле.  Laughing А, и съм жена плюс това.  Laughing
Благодаря, че сподели от колко часа е, ще го гледам.

# 6
  • Мнения: 183
По AXN го дават може би вече втора година,много е интересно,жалко че май никога няма да направят БГ вариант,в такова риалити бих участвала на 1000000% Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
По AXN го дават може би вече втора година,много е интересно,жалко че май никога няма да направят БГ вариант,в такова риалити бих участвала на 1000000% Peace

Доста сезони изгледах по AXN-а и аз,някои даже ги повториха,но винаги ми е било много интересно.

# 8
  • Мнения: 4 585
Значи го излъчват по GTV и AXN?
А по AXN от колко часа?

# 9
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Гледам програмата-в 7,00 часа сутринта
в15,15 часа
 и в 4,40 рано сутринта.

# 10
  • София
  • Мнения: 746
На мен много ми харесва,преди три години мисля, го гледах за пръв път по AXN,силно се надявах Слави да го направи,заедно с пръвия Сървайвър,но тогава се оказа,че е много нерентабилно и нямат сметка от този формат.Ако го напарвят в български вариант обаче,ще съм първата записала се за участие,въпреки че,кой знае каква ще е наградата тук,може би 10000лв?

# 11
  • Мнения: 4 585
Човек трябва да е доста пътувал, чел, да е находчив, за да се впусне в тази надпревара.
Полиглатски способности също биха помогнали, имаше места, дето никой не говореше английски. Споменаха, че са пропътували 6400 километра на пет континента. Има три-четири епизода качени във Vbox, но няма звук. И за десет хиляди ще се намерят достатъчно кандидати.

Пп В момента върви.

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 15:36 от Вълкът с дълъг ник

# 12
  • София
  • Мнения: 746
Това са старите серии Peace
Според мен,всичко опира до ориентация,а не дали си пътувал и знаеш езици,естествено,общата култура,също е много важна

# 13
  • Мнения: 115
Фен съм н Шеметна надпревара от както съм си вкъщи вече две години и половина.Много ми е интересно и забавно(не толкова сигурно колкото на участниците  Laughing) .Изгледала съм доста сезони и винаги се чуда на издържливоста им  Thinking не се отказват до последно,понякога стигат предела на силите си.Ако го направят в бълг.вариант и аз бих се записала с голямо удоволствие(въпреки че наградата едва ли ще е колкото в US вариант,както при Сървайвър  Crossing Arms)

# 14
  • Мнения: 1 523
И аз да се присъединя към вас.От гледащите по AXN,май 2 сезона съм гледала.Днес по обяд гледах и Сървайвър,започнал е нов сезон от Панама.

Общи условия

Активация на акаунт