полов контакт

  • 728
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
мамчета, здравейте ! Исками се някой да ми каже при вас колко пъти е разрешен половият контакт? Защото на нас докторката ни каза , че се ограничават до 1 път в седмицата .  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 5 393
Това си зависи от бремеността.При някои въобще не е позволено,при други -като мен -не се налагат ограничения.Имай пред вид обаче,че спермата може да предизвика контракции така че е желателно ако практикуваш по-честичко секс да се пазите по някакъв начин.Ако обаче не е много често,няма проблем.Попитай лекаря си защо те ограничава?

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Пусни една търсачка, със "секс и бременност" например.
  Ще има да четеш цял ден  Wink

# 3
  • Мнения: 3 360
Защо трябва да се налагат някакви ограничения,при условие че всичко си е наред??? Rolling EyesЩом не те боли  и не ти е неприятно...няма проблем Hug

# 4
  • Мнения: 5 183
Защо трябва да се налагат някакви ограничения,при условие че всичко си е наред??? Rolling EyesЩом не те боли  и не ти е неприятно...няма проблем Hug
Тутти, самият факт 4е са им наложили ограни4ения озна4ава 4е има някакъв проблем или поне притеснения някакви. Те лекарите току-така не казват на бременна жена - КРАЙ или Намали секса ... На мен към 5 месец ми прокървя и лекаря ми каза за известно време да се въздържам. Смешното беше 4е аз го питам /на Англииски/ нещо от рода на :"Зна4и не мога да правя секс с мъжа ми известно време?", а тои:" Не, мила! Не само с мъжа ти, а с никой не бива да прави6 секс на този етап!!!" и се смее.  Joy hahaha

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
няма такова нещо на кой колко е разрешено на първо място се консултирай с лекаря си и ака бременноста ти е безпроблемна не се притеснявай но все пак бъдете по-внимателни /или както моят лекар каза кама сутра да почака малко/ и  не е желателно  мъжът ти да свършва в теб

# 6
  • Мнения: 4 629
Попитай лекаря си защо ти е поставил това ограничение. Тук едва ли ще намериш отговор. За теб е важен твоя случай, а не как е при нас

# 7
моят каза 'рядко и внимателно, до 7ми месец, задължително с презерватив'. аз реших веднъж в седмицата, и без това не ми е особено приятно. ако не ти е казал да имаш особен проблем, тялото ти само ще си каже кога и какво му е нужно.

Общи условия

Активация на акаунт