Бременност и танци?

  • 7 345
  • 32
  •   1
Отговори
  • велико търново
  • Мнения: 139
Момичета, рових, но не открих нещо за този въпрос? Предстои ми сватба след 3 месеца, вероятно тогава ще съм към 2-3 месец/съвсем наскоро разбрахме, че съм бременна/. Та въпроса ми е ще мога ли да танцувам на сватбата си, или ще трябва да се пазя, също както казват и че трябва да се пазят бременните при пътуване от друсането. Ох, май не го написах като хората, дано някой ме е разбрал. Благодаря ви.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако нямаш проблеми с бременноста може да танцуваш.
За твое успокоение се консултирай с гинеколога си.
Лека бременност ти желая!

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Разбира се,че ще можеш,в умерени граници.

# 3
  • Мнения: 1 919
Ако всичко е нормално умерени танци няма да навредят, н аммоята сватба ми бяха забранили всякакви танци, но аз имах кървене,,не мръднах от стола си...но си заслужаваше. Весела сватба ти желая и лека бременост.

# 4
  • Мнения: 9 814
Танцувай, проблем няма.
Гледай само да не се преумориш.
Важно е обаче дали бременността ти не е рискова.

Лека бременност и щастлив семеен живот!

# 5
  • Мнения: 9 973
може,да,стига да нямаш проблеми

# 6
  • Мнения: 1 629
аз се омъжих на 3 месец от сватбата и си танцувах, тоо в същност няма начин да не танцуваш  Crazy Гледай да не си на много ама много високи токове, защото ще те заболят краката и все пак сядай от време на време Peace Весело изкарване   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 433
Стига да се чувстваш добре,можеш да танцуваш.

# 8
  • Мнения: 544
И двете братовчедки на мъжа ми се ожениха бременни и не спряха да танцуват през цялото време. На едната сватба и аз бях бременна и не станах от стола. Зависи как ти протича бременността и как се чувстваш.
Лека бременност ти желая и много танци на сватбата!!!   bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз се ожених бременна в 6-я месец и не спрях да танцувам през цялото време

# 10
  • Мнения: 165
Аз и на дискотеки ходих и сигурно щях да продължавам но откакто се сбиха 2-3 пъти(за една вечер) пред мен и ме хвана шубето да не ме набие някой-танци само в къщи.Мъжа ми е голям веселяк а и двамата не можем без музика и доста се заиграваме от време на време в дом. обстановка на безопасна територия.

# 11
  • Мнения: 9 390
Танцувай си но не прекалявай Peace

# 12
  • Мнения: 1 512
Ако нямаш проблеми можеш да танцуваш,но без да се уморяваш.За да си по-спокойна можеш да се консултираш с гинеколог.Иначе пример за бременна която танцува мога да ти дам  русата адреналинка от предаването "Господари на ефира"( не мога да се сетя как се казваше Жана или Яна)

# 13
  • Мнения: 527
Аз бях на 4 месеца на нашата сватба и не успях дори да поседна от танци  Peace Но бременността ми беше изключително лека  Peace Така хубаво съм раздрусала бебока, че веднага на следващия ден го усетих да пърха в мен  Heart Eyes
Наслади се на този хубав момент  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 185
Ако не е проблемна бременността (което ти пожелавам) няма причина да не танцуваш. Аз се омъжих в края на 4 месец и не седнах. Като танцувах малчо спинкаше и не ми създаде неудобства, но най-важно е да се вслушаш в тялото си, то ще ти каже кога и колко да посядваш! Весело изкарване и щастлив семеен живот!

Общи условия

Активация на акаунт