Бързо ли мина вашата бременност?

  • 7 648
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте на всички празнични   Party Time посетители на форума.Днес се замислих кога мина това време-много бързо ми се стори.Дали и остатъка  babydust7 ще мине с това темпо?Като разглеждам различните теми из форума и гледам колко майки са започнали като новаци и са родили  baby и децата са им на по................... nbirthday. Как ви се струва на вас.Бързо ли мина/минава бременността  preggoви?

            Весели празници!!!
Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 13:21 от malkata_iv

# 1
  • Мнения: 2 374
Мина ми като сън до 7-мия месец после по-бавно.

# 2
  • Мнения: 2 956
И двата пъти мина бързо.Това от погледа на вече родила:) Иначе ако ме беше питала докато бях с корема ... времето сякаш беше спряло:)

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мина вече половината,а имам чувството,че вчера разбрах,че съм бременна.

# 4
  • България
  • Мнения: 457
Бременността ми горе-долу мина бързо,но откакто родих до сега-времето направо лети Laughing

# 5
  • Мнения: 2 090
Мина ми като сън до 7-мия месец после по-бавно.
И на мен така първият път Peace.
Сега като че ли по-бавно ми се струва че минава времето Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 3 742
От началото ми се стори и двата пъти мн.бързо,но към края имах чувствто,че цяла вечност съм бременна.

# 7
  • Мнения: 2 374
Мина ми като сън до 7-мия месец после по-бавно.
И на мен така първият път Peace.
Сега като че ли по-бавно ми се струва че минава времето Rolling Eyes
Аз пък ти гледам лентичката и откакто си я сложи до сега доста бързо май мина.Нали не си забравила,че това е моя зет? Wink Hug

# 8
  • Мнения: 4 335
Сега вече ми се струва,че много бьрзо е минала бременността ми,но тогава особено на края ми се виждаше цяла вечност Wink

# 9
  • Мнения: 4 000
Ходех си на работа, не усетих как отлетя времето.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 718
Първия път по-бавно ми мина като че ли  Thinking Сега, покрай баткото, ми се струва, че времето лети.  Simple Smile Е, остават ми най-тежките месеци във всякакъв смисъл, та сигурно те поне ще ми минат бавно  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 814
Точно мислех и за да пусна същата тема Flutter
Ооох и сега с второто бебе и преди с дъщеря ми ми се струваше че, времето не тече.
Тези 9 месеца ми се виждат ужасно много време.
Нетърпелива съм да гушна бебенцето си. Heart Eyes
Когато родих дъщеря си и я гушнах за първи път не можех да повярвам, че това ми се случва на мен и вече съм майка.

# 12
  • Мнения: 1 919
Много бавно мина времето.

# 13
  • Мнения: 2 307
Бавно.
Докато бях бременна имах чувството,че времето се тооочи много бавно.

# 14
  • Мнения: 27 524
И бременността като всяко нещо - когато погледнеш назад не помниш кога е минало, струва ти се ужасно бързо. Докато си с голям корем обаче и място не можеш да си намериш и искаш да родиш вече, тогава хич не ми е минавала бързо  Grinning
Като се роди и беше бебе и нямах време за спане, душ и тоалетна даже, тогава също едвам се влачеше времето, кога ще започне да спи повече и да яде по-рядко  Laughing Сега като го гледам колко е голям, самостоятелен и вече е момченце, ами да, чудя се, кога мина и отлетя това време  Confused Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт