Положителен тест за бременност, въпреки липсата на такава !?

  • 2 372
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Каква може да е причината тест за бременност да покаже положителен резултата, въпреки че няма бременност?

Преди 3 месеца си правих тест за бременност, въпреки че не ми е закъснявало, но имах силни болки ниско в дясно / които все още продължават  Rolling Eyes/ и се притесних да не би да е извънматочна бременност. Оказа се, че не е и се успокоих, но сега ми дойде на ума за положителния резултат от теста, та затова питам, ако някой евентуално може да ми обясни каква може да е била причината  Thinking Възможно ли е да имам хормонални проблеми? Извинете ме ако звучи глупаво, но не съм наясно с хормоните  Embarassed

# 1
  • Мнения: 17 546
Без изследвания за хормони, никой не може да ти каже дали имаш проблеми, но при такъв резултат на теста и абсолютна сигурност, че няма бременност, всичко клони към такова заключение. Освен ако няма процент на допустима грешка и в тестовете за бременност! Само лекар може да ти отговори ясно на този въпрос, но дори и на него ще са му необходими хормонални изследвания, за да е точен. Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Преди 3 месеца ти е показало положителен резултат и ти сега питаш или се интересуваш от това?  Confused
По принцип при бременност може да покаже отрицателен резултат и да има бременност. Но положителният винаги е положителен  Peace

# 3
  • Мнения: 527
Ходила съм н-на брой пъти на гинеколог след този положителен тест, затова не съм питала тогава. Не съм бременна Laughing  Докторът забравих да питам, защото си имах други проблеми на главата  Rolling Eyes Бях забравила  Blush А в резултат на 2 отрицателни теста си имам две дечица  Laughing
Просто се чудя каква може да е причината за този положителен резултат  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Еми може теста просто да не е бил читав,прави ли втори? newsm78

# 5
  • Мнения: 527
Не. Отидох на доктор, който отхвърли бременност. Може и да не е бил читав, но както Блонди писа , грешен отрицателен тест - да, но положителен  newsm78

# 6
  • Мнения: 822
Защо не говориш с лекар?

Общи условия

Активация на акаунт