ВТОРОТО РАЖДАНЕ ПО ЛЕКО ЛИ Е ОТ ПЪРВОТО И КОЛКО ДЪЛГО

  • 8 857
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
ВТОРОТО РАЖДАНЕ ПО ЛЕКО ЛИ Е ОТ ПЪРВОТО И КОЛКО ДЪЛГО МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 950
Аз първият път раждах два дни, защото дъщеря ми тръгна, пък се спря и я чакахме и така накрая със системи след 46 чса най-сетне излезе.
Вторият път родих за няма 4 часа. В 19 ч ме приеха, в 19,30 ми включиха система и в 23 ч вече гушках момчетата. Стана много бързо. Хем са двама.


Успех!  Hug

# 2
  • Временно
  • Мнения: 788
Не мога да говоря от личен опит,но според мен е много индивидуално.
Да,съществува мнение че второто раждане е по-леко и по-кратко ,но едва ли някой ще ти го гарантира  на 100% сигурност. Peace

# 3
  • Мнения: 30
аз се притеснявам защото няма да раждам в Бургас ,а в Сливен това е 1 час път да не родя в колата Embarassed

# 4
  • Мнения: 119
Честито рождество!Много по-бързо и по-безболезнено беше при мен второто раждане.За 2 часа се случи всичко от началото на първата контракция до края,но аз се чудех дали ще раждам Embarassed.При първи признаци тръгваш и всичко ще си дойде на мястото.Аз поради тази причина си раждах в нашия град,защото не знаех как ще се развият нещата.Леко и безпроблемно раждане!  bouquet

# 5
  • Мнения: 218
Второто ми раждане мина бързо  ,имах контракции и след 4 ч. родих ,нямаше болки кой знае какви ,обяснявам си го ,че водите не ми бяха изтекли преди това .
Желая ти късмет лесно и бързо раждане... WinkНай важно е да не се страхуваш ,при страх болката се засилва.

# 6
  • Мнения: 4 292
Много, много по-леко мина второто раждане при мен. Въпреки, че започна почти месец по-рано, въпреки изтеклите води и системите. Така мога да родя още пет пъти.  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 053
мисля, че при всеки е различно, не можеш да се ръководиш от нашия опит,
при някой е по леко при други е по тежко  Rolling Eyes
иди по рано в Сливен и така ще си спокойна, че ще си наблизо  Wink

първото ми раждане мина за около 6 часа, а второто беше доста кратичко

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
При всяка жена е строго индивидуално.
С Дияна водите ми изтекоха в 5:30 ч., родих в 9:20 ч. С Алекс ме приеха в б-цата в 23:55 ч., родих в 4:27ч.

# 9
  • Мнения: 959
И при мен второто раждане, беше по леко от първото.
При братовчедка ми, пък второто раждане,  беше в пъти по трудно от първото,така че, при всеки е индивидуално.

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
второто беше по-леко.....

# 11
  • Мнения: 625
Аз не съм критерий за леко и бързи раждане,но все пак:първото беше 25 часа,а второто 15 часа.И двете ми раждания протекоха аналогично,разликата беше ,че при второто поисках епидурална упойка ,която ме спаси.Така имах сили на края да напъвам ефективно и родих едно голямо бебче-4285 гр. почти без шевове.

# 12
  • Мнения: 2 910
И двете ми раждания ми бяха трудни, но първото беше много по- бързо- за 4 часа, а второто за 12.

# 13
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Първия път родих за 2 часа, а втория за 1 час, но второто ми раждане беше по-болезнено и по-тежко тъй като се наложи използване на форцепс.
За тия 2 ч и 1 ч ми влизат и контракции и напъни, никой един път не са ми включвани системи.

# 14
  • Мнения: 544
При мене второто беше много по-болезнено от първото, но пък по-кратко. Първия път родих за 7 часа, втория - за 4 часа.

Общи условия

Активация на акаунт