Uggs

  • 3 351
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
От къде мога да си взема такива ботуши? То вече мина сезона , ама аз реших че много искам такива и естествено,вече не виждам такива по магазините. Ако някой знае от къде мога да си взема и горе долу цена ще съм му много благодарна.

http://www.outletstorenow.com/uggs_outlet/uggs%20outlet.jpg - нещо подобно си търся.

Забравих да кажа, че съм от София.

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 18:07 от kokokoo

# 1
  • Мнения: 779
 май имаше тема за такива ботушки Peace

# 2
  • Мнения: 2 199
Цената им е над 200 евро, но  каква е в Бг нямам идея.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 838
В Теранова има такива по 30 лв
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352296.msg9374720;topicseen#msg9374720 - ето я темата  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 30
в Пловдив  в Теранова имаше за по 55-60 лв. сега не знам дали са още токлова,но все още са там...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 276
В английския ebay.co.uk има страшно много!

# 6
  • Мнения: 95
уффф...от мн време и аз си търся из цяла софия такива.преди 2 седмици си взех едни розови ботушки(както моя приятел им вика "гумени,като за риба") и тогава се загледах,че в магазаина имаше и нещо което се опитваше да имитира uggs...смисъл на външен вид го докарваха,ама бяха златни и сребърни..а те такива скъпоценни пантофки не виреят на мойте крака,който ходят само с кецове  Confused магазина беше "shoe aquarium" има такива магазини точно преди попа и един под колоните..поне за тези знам  Wink

# 7
  • Мнения: 2
Аз пък ги гледах в магазина на Тали Вейл в Бургас.

# 8
  • Мнения: 101
В Рип Кърл имаше тия дни ъггоподобни.

# 9
  • Мнения: 2 673
В Рип Кърл имаше тия дни ъггоподобни.

да, в Скай има такива

# 10
  • Мнения: 30
а в Пловдив,освен в Теранова има ли на друго място uggs? в теранова бяха останали само тъмнокафяви,а аз искам нещо по-светличко...нямам карта,за да ги купя от сайт  Cry

# 11
  • Мнения: 277
Щом има в Тейли Уейл Бургас,може и в пловдивския да има...

# 12
  • Мнения: 575
Оригинални UGGS в БГ не съм виждала. Можеш да си поръчаш от Ebay. Всичко останало тук е имитация, в Melcore в Скай Сити има някакви, под 100 лв. са и нямат нищо общо с оригиналните, като изработка.

# 13
  • Мнения: 30
е на мен модела ми харесва-не държа да са 100% оригинал.просто искам ботушки в този стил.ох,ще трябва да намеря малко време да разгледам по тези магазини.мерси за инфото  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 397
Миналата седмица получих от английския ибей оригинални UGG - много са сладки в действителност и топли, излязоха ми 202 лв., обаче доста търсих - за да ги купя на тази цена, участвах в доста търгове но цената стигаше до 100-120 паунда Simple Smile От ибей е най-изгодно, просто трябва да потърсиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт