пак за СЛЕД орунгал

  • 4 273
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Накратко.........миналата седмица станаха 3 седмици от последниа прием на сина ми на Орунгал и ни посъветваха да направи изследване на чернодробните ензими....защото е възможно да са завишени и ако са - трябва да се приемат лекарства за влизането им в норми. Е, аз не го направих незнам защо........единиа ден си казах че ще ида утре......после си забравих....после се отнесох и.......и сега сина ми трябва да пие антибиотик а аз не го давам ! От страх! Какво може да е станали момичета с черния дроб на детенцето ми, ако ензимите са завишени а аз не съм го завела навреме на лекар????? Мразя се.........отново !  На всичко отгоре в антибиотика пише че повлиява на кръвните резултати така че ако ни предстои изследване да се има в предвид. Което значи че дори да ме уверят че ензимите са завишени от антибиотика аз ще си мисля че е от проблем с дроба. Незнам какво да правя ще се побъркам до понеделник, а детето трябва да пие сиропа.....Обадих се на личниа лекар да му обясня а той изписа подходящ антибиотик който да не влияе на черниа дроб и каза в понеделник да ида за изследвания. Не спирам да мисля, какво може да е станало......този орунгал дали би могъл да нанесе някакви непоправими щети???? Казаха че по-тежките микози дори и на малките деца ги лекуват в кожнана клиника с този препарат....ужас.............

# 1

Общи условия

Активация на акаунт