добър и щадящ солариум във Варна

  • 13 831
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Моля Ви споделете къде ходите, какви са цените и какви са екстрите на солариумите които посещавате във Варна

# 1
  • Мнения: 0
ERGOLINE(в палах и на червения площад),цените са 0,50лв на минута.солариумът има ароматерапия и водно освежаване,лампите са по160 вата.имат мног хубава козметика на "калифорния тен" и тани макс.аз сам работила там преди година като "слънчев инструктор",а сега съм техен клиент.много съм доволна thumbsup

# 2
  • Мнения: 131
аз никога не съм ходила на солариум, но реших, че искам. Та можете ли да ми обесните малко каква е самата процедура, колко време е добре да стоя и всякакви други важни работи? Мерси много!

# 3
Момиче,наЙ-важното ,което трябва да знаеш за солариума,че е много важно и задължително да ползваш козметиката,която предлагат в вси4ки солариуми...наистина козметиката трябва да се приема като нещо нормално-а не изгъзица...  smile3502 smile3502 smile3502 newsm08 newsm08 newsm08 newsm08

# 4
  • Мнения: 83
Преди 2 години бях маниачка на тема ТЕН. Посещвала съм какви ли не солариуми / е не във Варна/, но едва ли някой може д ме изненада с 'щадящ' солариум. Позлвала съм хоризонтални, вертикални, със спа терапии - впръскване на аромати, вода т.н. Откак ми излязоха Н-брой бенки и откак ходих на лекар - знам , че щадяш НЕМА  Peace. И не, че не съм го знаела, но по български, огато се опариш, тогава вярваш. Много ми липсва мириса на кожа след сеанс, тена, тъй като съм с пъстри очи към зелено и беше супер, ама сега съм си беличко и здравичко  bowuu

# 5
  • Мнения: 5 647
Щадящ и солариум са две взаимоизключващи се понятия. Peace

# 6
  • Мнения: 483
Щадящ и солариум са две взаимоизключващи се понятия. Peace

Така е, за съжаление хората все по - често го разбират твърде късно.

# 7
  • Мнения: 144
И аз мисля, че щадящ солариум няма и няма и да има! Моя въпрос е друг.. към Дамите от Варна     bouquet .. някой има ли идея някъде в района на ЖП гара или към Валентина да има козметичен салон и съответно солариум.. Моля споделете мнение!  Hug

# 8
  • Мнения: 333
Аз ходя в New Life Day spa от зимата и съм много доволна от солариума. Вертикален 10мин струва 8лв. Доста е силен.  http://newlifedayspa.net/ Но дали е щадящ  newsm78 ... едва ли.

някой има ли идея някъде в района на ЖП гара или към Валентина да има козметичен салон и съответно солариум.. Моля споделете мнение!  Hug

Знам едно соларно студио до Амазония, която съм посещавала веднъж.

# 9
  • Мнения: 144


някой има ли идея някъде в района на ЖП гара или към Валентина да има козметичен салон и съответно солариум.. Моля споделете мнение!  Hug

Знам едно соларно студио до Амазония, която съм посещавала веднъж.



Благодаря за информацията! Можеш ли да ми кажеш как е там? Беше ли доволна!?   bouquet

# 10
  • Мнения: 271
А някой знае ли къде във Варна има солариум, на който изцяло може да се изключат лицевите лампи? (По възможност да е в посока центъра - чайка  Rolling Eyes )

Общи условия

Активация на акаунт