Моля за мнение за уреди Zanussi, по-специялно суши&

  • 15 604
  • 33
  •   1
Отговори
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
За празниците сме решили да си направим подарък с мъжлето сушилня. Той хареса зануси:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09041464
аз пък електролукс:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024913

Искам нещо с по-малко функции,  защото напоследък купувам уреди с безброй функции и не ги ползвам, а само ме усложняват.

# 1
  • Мнения: 950
Аз имам пералня Зануси от 10 години ,много съм доволна  Peace,а видях че Електролукса който си харесала няма отложен старт ,а това си една добра опция  Peace
И аз в момента съм в размисъл за сушилня ,но се колебая между Зануси и Аристон  Peace

# 2
  • Мнения: 1 632
Зануси е вече на Електролукс!
Виж тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013180 или тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09041463 според мен е по-добър вариант!
Аз имам подобен модел на Аристон и съм супер доволна.
Пералнята ми е Зануси-Електролукс и също съм много доволна.
Гледай да е за повече кг, за да не се намачкват дрехите! Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И двата вида са на конденцен принцип.
Ако имаш комин в близост, ти препоръчвам да си вземеш с въздуховод и никаква влага няма да те притеснява.

# 4
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Няма как с въздуховод  Rolling Eyes   до сега съм сушила в стаята, не съм имала проблеми с влагата, едва ли със сушилня ще остава повече влага в помещението.
Видях е таз с отложения старт и малко повече екстри на Зануси, но предпочитам без допълнителна електроника и светкащи прозорчета.
Все още стои въпроса пред мен Зануси или Електролукс  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 629
аз съм много доволна от марката Зануси! сега имам пералня и много ми харесва Peace

# 6
  • Мнения: 6 301
Вчера си купих същата сушилня Зануси, познат консултант от Техномаркет каза да избирам между 2 Занусита. Наистина е производство на Електролукс, но май е по-евтина.

# 7
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Родителите ни направиха подарък ето тази готварска печка http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037544 Не сме я изпробвали още, но се надявам да е хубава  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 362
Имаме пералня с тази марка и сме много доволни PeaceНямам наблюдение върху другите им уреди.

# 9
  • Мнения: 4 388
и аз ги гледам и им се чудя на тия сушилни колко ли са шумни? newsm78

# 10
  • Мнения: 16
сушилня шумна колкото миялна машина.Имам Zanussi zte285.Доволна съм.

# 11
  • Мнения: 4 388
ЗАНУСИТО от 539лв и това за 619лв се различават по:
 1. по-скъпото е клас В а по евтиното С
 2...за 7 и съотв за 6 кг дрехи
 3.съотв. едното е с по голям барабан
 4.отложения старт на едното се дава с дисплей по избор на часа на започване,а на другото е  с  вариант за3,6,9 ч
Консултанта ми ги препоръча пред аристон,индезид и дженерал електрик като особено сполучливи и качествени модели на сушилня.Спряхме се на модела с по-големия барабан,защото за нашите нужди е по-добре,но ако е за по-малки нужди не виждам причина да се избере и другия модел.
 Скоро ще пиша с какви впечатления съм от работата.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 20:04 от mamamari

# 12
  • Мнения: 19 473
Обърни внимание на енергийния клас - тези 100 лева разлика в цената ще ги платиш многократно с по-голяма консумация на ток.

# 13
  • Мнения: 4 388
Днес я пуснахме:Оказа се ,че 7 кг може да се пуснат само памук,а ако е нещо по-деликатно ....мах 3 кг.Т.Е. прането се суши на два пъти по 3 кг.следователно не е толкова голяма разликата между двата модела.Смело може да ти кажа вземай по-евтиния и не му мисли много Peace
Не е по шумна от миялнята ,която е последен писък на техниката.....моя аспиратор/полупрофесионален е далеч по-шумен/ така че сушилнята според мен минава за тиха....съизмерим е шума с този на климатика.
Прането/около 3 кг/ не беше смачкано.Извадих го веднага след края на програмата още топло и с изненада открих,че една памучна риза на мъжа ми дето на сушилката винаги се мачкаше  около копчетата в сушилнята бе изсъхнала почти изгладена Shocked
Грее отпред долу,но струята е насочена кум пода.Няма влага в стаята.Като готвя има къде-къде повече ,а споменах вече за мощния аспиратор.По мое мнение този модел не се нуждае от отдушник .Говоря само за това което аз изпробвах!
НЕДОСТАТЪК: за мен е липсата на  корпус от инокс.....не ми се вързва с другите ''новости'' в кухнята и ме е яд.Дразнят ме и лепенките по вратата .Не ги махайте !Лепилото е адски упорито и ми взе здравето да го търкам с мека кърпа /за да не надера вратата/.Дълго още има да го чистя но ми умаляха ръцете след няколко часа Rolling Eyes
 п.п. не знам защо момичетата са писали ,че не се усещал омелотителя.....НЕ Е ВЯРНО .Аз ползвах ''силан'' при прането и след сушенето пак се усеща аромата по дрехите newsm78

# 14
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Благодарско   bouquet
Вече се спрях на Зануси, сега мисля кой от двата модела, предпочитам по-простия вариянт без дигитален дисплей, но пък енергийния клас ... ще я ползвам доста, че чакам бебче скоро.

Общи условия

Активация на акаунт