Камък-дезодорант?

  • 178 297
  • 582
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Преди време ми беше попаднал пред очите някакъв дезодориращ камък, който бил щадящ за кожата (т.е. не съдържал вредни съставки). Ползвал се много дълго време и работел на принципа на унищожаване на бактериите, разлагащи потта (ако не ме лъже паметта).

Чувала ли е някоя от вас за туй чудо  : Laughing, и ако "да", моля за отзиви   bouquet!

# 1
  • Мнения: 3 413
Ще следя темата,не съм чувала за такова нещо Thinking

# 2
  • Мнения: 2 459
за това ли иде реч?
Естествен материал - кристал, който след нанасянето му върху кожата не затваря порите и така позволява нормалното потене. Действа 24 часа, няма мирис, а чрез нежния пилинг допълнително подобрява дишането на кожата и предотвратява гъбичните заболявания. Препоръчва се употребата му под мишниците, върху кожата на краката и слабините.

# 3
  • Мнения: 3 413
за това ли иде реч?
Естествен материал - кристал, който след нанасянето му върху кожата не затваря порите и така позволява нормалното потене. Действа 24 часа, няма мирис, а чрез нежния пилинг допълнително подобрява дишането на кожата и предотвратява гъбичните заболявания. Препоръчва се употребата му под мишниците, върху кожата на краката и слабините.
Еее,злато си бе,мила.Колко парички е,от къде?

# 4
# 5
  • Мнения: 1 881
Много интересно, и как действа, леко ме притесня момента с "позволява нормално потене" Rolling Eyes

Има ли миризма, и как точно се ползва, също ми е интересно със структура на кристал ли е...., леле, в този форум какво ли чудо няма да изнамерим Mr. Green

# 6
  • Мнения: 56
Аз имам такъв камък от кристална сол на Локситан. Ползвам го от няколко месеца и съм много доволна, струва 38лв. Той не подтиска естествения процес на потене, но потта сама по себе си не мирише на нищо след ползването му.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам такъв камък,но на друга фирма,взех си го то едно спа студио,но още не съм го ползвала,а го взех пролетта Embarassedщего пробвам и ще дам отзиви Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 708
Т.е. си се потиш, но не миришеш, така ли?  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 156
И аз се записвам, че ми стана интересно.  Peace

# 10
  • Мнения: 2 448
За пръв път чувам, но ми стана интересно.
Така или иначе сама по себе си потта не мирише, а бактериите които я разлагат като излезе на повърхността, така че най вероятно камъка действа на тях - да ги "трепе", а да не пречи на изпотяването.  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 114
Аз съм си купувала от Германия. Не съм го ползвала много, защото предпочитам дезозорантите с аромат. Добре е всъщност, защото като ползваш парфюм не се смесват ароматите. Пишеше, че се ползва много дълго време - около година. И е доста изгодно. За ефекта - не си спомням вече, честно казано.

# 12
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Интересно! До сега не бях чувала, но мисля да пробвам!
В момента използвам спрей против изпотяване на Uriage, който също не спира изпотяването, но аромат няма!

# 13
  • Мнения: 746

моя близка ползва същото от поне 5 години и е много доволна.

# 14
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Много интересно, и как действа, леко ме притесня момента с "позволява нормално потене" Rolling Eyes

Има ли миризма, и как точно се ползва, също ми е интересно със структура на кристал ли е...., леле,в този форум какво ли чудо няма да изнамерим
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт