До кога давахте Аптамил 3 ?

  • 3 085
  • 10
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 328
До кога давахте Аптамил 3 ?След Аптамил 3 имаше ли друго адаптирано мляко което започнахте да давате или направо преминахте към киселото и прясното мляко? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят е на 2 години и още пие Лактана 3 и Нестле Алете в кутийките. Разбира се, консумира активно и кисело мляко.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давах до 1г 6м

# 3
  • Мнения: 959
Дъщеря ми е на 2г., и още го пие. Не смятам, скоро да го спирам...

# 4
  • Мнения: 27 524
Може да го даваш докогато го иска. След годинката може да преминеш и на прясно и кисело, както предпочиташ. Моят приемаше АМ до година и половина, след това отказа и него, и прясно и вече е само на кисело  Simple Smile
На Аптамил има мляко за деца след годинката, но мисля, че не се внася в БГ. Еквивалент е Нестле Джуниър  Peace

# 5
  • Мнения: 4 784
Аз също още давам на сина ми Аптамил 3, както и Нестле Алете в кутийките. Когато пътуваме извън страната му купувам Aptamil Growing up и др., които обикновено са за след годинката.

# 6
  • Мнения: 53
Аз давам също Аптамил 3. Дъщеря ми е на 1г и 9 месеца. На кутията на млякото пише над 12 месеца. Правя й безмлечни каши с АМ, защото дъщеря ми отказа много рано да пие мляко в течно състояние, а когато е в каша го яде.

# 7
  • Мнения: 275
Синът ми е на 2 г. и 7 м. Още пие Aptamil-3. Тук пуснаха съвсем скоро на пазара Аptamil - Growing up - суха смес. Смятам да преминем на него. Само ме притеснява малко вкуса на ванилия да не му омръзне бързо...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 529
Тук пуснаха съвсем скоро на пазара Аptamil - Growing up - суха смес.
Къде, по-точно?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Малко преди да навърши 2 години отказа всякакво АМ и сега пие кисело мляко.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Записвам се да следя за Аптамил.

Общи условия

Активация на акаунт