Новият Милумил

  • 2 190
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
хранех синът си с Милумил 1 от 0-4 месеца. Точно преди да навършим 4 месеца и да преминем на Милумил 2 млякото беше подменено с ново Милумил 1 от 0-6 месеца. Откакто смених млякото синът ми е неспокоен. Искам да попитам накоя мама ползва ли новият Милумил. Какви са впечатленият й? И изобщо каква е разликата? Ядосвам се, че постоянно подменят млеката. Ще бъда благодарна на всички, които ми отговорят.

# 1
До сега хранихме малкоя с дясната кутия, а днес купихме от метро лявата и вкъщи видяхме, че има разлика.
Знаете ли каква е разликата м/у двете?
Като дясната е от 0-4 а лявара е от 0-6 месеца, като в съдържанието няма голяма разлика.

http://pics.data.bg/categories/1/общи/55282dca6fd0c316bbf52aa914c6149f/milumil




За по голяма снимка на линка над снимката.

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 21:41 от natalia84

# 2
http://pics.data.bg/categories/1/общи/55282dca6fd0c316bbf52aa914c6149f/milumil
И ти си като нас, сега започваме с новия Милумил и сме на 1м.
Като ни направи впечатление нещо ще пишеме.

# 3
  • Мнения: 27 524
Доскоро всички млека на Милупа бяха така - единица от 0 до 4 месеца, 2-та- от 4 до 8м и тройката - след 8. Обаче, Милупа и Нутрисия са под една обща шапка, а млеката на Нутрисия са с единица от 0 до 6 месеца, предполагам, че просто са уеднаквили млеката, кутиите и разфасовките, по техни си причини.  Wink Така че  - май няма значение кое ще купиш. Иначе аз съм ЗА да има млека както в началото, но - никой не ме пита  Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма разлика между млеката Peace

# 5
ние се храним с Милумил 2 от 4 навършени месеца и има разлика между 1 и 2 ,двойката беше с мирис на ванилия,а 1 почти нямаше мирис!Не зная сега това новото какво е,но когато преминавахме на 2 моето  Ели не искаше да яде и се консултирахме с педито  и тя каза че няма страшно ,нямало кой знае каква разлика в състава.

# 6
  • Мнения: 80
Да, на пръв поглед няма съществена разлика между новия и стария Милумил, но и моят син не го хареса - стана неспокоен, почти не спеше и огладняваше през около 2 часа. Със стария Милумил се хранеше през около 3 часа. Съставът и на двете млека е почти еднакъв с изключение на калориите на 100 мл готов разтвор - Милумил 0-4 - 74 калории, а на Милумил 0-6 - 66 калории. Точно заради това и избрах преди два месеца точно това мляко, заради калориите. Синът ми беше постоянно гладен от млеката с 64-68 калории, не искаше повече от 90 мл, искаше това количество да го засити.

# 7
И при нас се получава така и незная как да постъпя. Дали тотално да сменя млякото, от което чесно казано много ме е страх или да го мъча с този ном Милумил.

# 8
  • Мнения: 27 524
Опитай с друго тогава, не сте малки, няма проблем  Peace

# 9
  • Мнения: 135
Един спешен въпрос. Малката досега се храни с Милумил 1 с преобитици. Днес отивам в магазина и искам Милумил, дават ми Милумил в друга кутия. В къщи разбирам, че това е съвсем друго АМ според мен. Старият Милумил 1 е до 4 месеца, а новия е до 6 месеца. Освен това състава определено е различен този който го пише на кутията. Стария милумил е на гранули, а този е на прах.
Навсякаде вече има само от този новия. Какво да правя. Някой може ли да ми даде инфо каква е разликата. Новият Милумил го няма никъде по сайтовете.

# 10
  • Мнения: 80
Това е новата опаковка на Милумил.
Подобна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359621.0

# 11
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
АЗ пък разбрах,че това с месеците го правят по задължение,поради факта,че СЗО препоръчва изключително кърмене до 6 месец и късно захранване.Поради тази причина и някои каши вече са им след 8 месец Simple Smile

# 12
  • Мнения: 135
има разлика в състава, и то на външен вид. Старият беше на гранули този е на прах. Не знам малката как ще го приеме, тя нали е злояда.

Общи условия

Активация на акаунт