СЕДМА ПНЕВМОНИЯ - Моля за съвет

  • 2 460
  • 22
  •   1
Отговори
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !!!

Здравейте , на  28  год. съм , спешно се нуждая от съвет и помощ ! От 7 год боледувам от пневмонии , и преди месец изкарах 7. Моля ако някой е бил в мой то положение или сходно да ми даде съвет какви  превантивни мерки да взема за в бъдеще!!!Също така за подсилване на имунитета в момента пия Респивакс  и сок от черен бъз!Бронховаксона  при мен не помага. Благодаря предварително и весели празници!

# 1
  • Мнения: 1 877
Пробвай с клеева тинктура.Продават я в аптеките,но вяра нямам.Ние си го правим от една пръчица пчелен клей се накисва в 100гр. чист спирт ( поне 95 градуса) за 7 до 10 дена.После се държи на студено и тъмно,преди употреба се разклаща добре.Аз го давам на децата,всяка сутрин на гладно в сок или вода.Капките съответстват на възрастта.Например ти както си на 28,трябва да си капеш 28-30 капки.

# 2
  • Мнения: 1 353
Защо не опиташ с колактив и ЗЕ ?

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Защо не опиташ с колактив и ЗЕ ?

 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз преди 2 год. много боледувах. Не чак колкото теб, но...много. Срина ми се имунитета от всичките лекарства. Оказа се, че съм и с базед. Справих се с Цитросепт.   bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имунобор п/в пневмонии.
Но започваш прием още към октомври по определена схема.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз от респивакс не съм доволна, той е евтиният вариант на бронховаксома. И двата имуностимуланта за мен не струват. Пила съм ги и аз и детето ефект нямаше. Тежко се разболявахме през зимата, като детето ми изкара и една пневмония на 3 годинки. По добре започни да пиеш нещо друго. Цитросепта е добро решение, провери рибомунила става ли за възрастни(много добър имуностимулант е).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 654
Искрено ти съчувствам! Според мен най-доброто за теб  е програма за рехабилитация. В сайта на НОИ има информация. Препоръчвам ти Сандански, като май и юни са най-подходящите месеци.  Ако решиш да ползваш отстъпка по програмата на НОИ, началото на годината е моментът да се внесат документите и да се резервира Peace Можеш, разбира се да отсяднеш някъде по твой избор, а там да ходиш само на процедури. Ето линк с телефоните на болницата http://www.doctorbg.com/page.php?id=2550

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Възможно ли е пневмониите да са били недоизлекувани? Първо си направи подробни изследвания - кръв, урина и т.н. След това иди на хомеопат. Успех!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имунобор п/в пневмонии.
Но започваш прием още към октомври по определена схема.
Имуностимулаторите могат да се започнат по всяко време. Добре е да се започнат септември даже, но понякога се налага и през други месеци от годината както в случая.

# 10
  • Мнения: 129
Моя приятелка ми спомена за такава ваксина.Потърси накакво инфо. Hug

# 11
  • Мнения: 627
След това иди на хомеопат. Успех!
Подписвам се под този съвет. Преди години и аз получих същия съвет. Цял живот ще бъда благодарна на жената, която ми го даде

Моя приятелка ми спомена за такава ваксина.Потърси накакво инфо. Hug
В никакъв случай НЕ ПРАВИ ТОВА

# 12
  • Мнения: 7 201
След това иди на хомеопат. Успех!
Подписвам се под този съвет.
Peace И аз подкрепям.
Според мен опитай с нещо природно да подсилиш имунитета,зарежи ги тия имуностимулатори! Naughty Още повече подтискат имунната с-ма и тя не може да се развива,а щом не се развива не може да справя с бацилите. Peace

# 13
  • Мнения: 1 983
Моят съвет ще е малко по-различен.
Като ученичка и аз боледувах доста, редувах пневмонии с бронхити.
Освен всички лекарства и имуностимуланти, които изпих си спомням, че баща ми постоянно ме водеше на Витоша.
Имало е моменти, когато ми беше доста зле, но пак ме водеше.
В началото се качвахме на Копитото и се разхождахме само.По-късно ме записа на ски-училище и по цяла зима съм била горе.
Оттогава не съм боледувала сериозно.
Замисли се освен лекарствата, че би могла да ходиш и на чист въздух. Peace

# 14
Пробвай с клеева тинктура.Продават я в аптеките,но вяра нямам.Ние си го правим от една пръчица пчелен клей се накисва в 100гр. чист спирт ( поне 95 градуса) за 7 до 10 дена.После се държи на студено и тъмно,преди употреба се разклаща добре.Аз го давам на децата,всяка сутрин на гладно в сок или вода.Капките съответстват на възрастта.Например ти както си на 28,трябва да си капеш 28-30 капки.


донесаха ми пчелен клей и мисля да го направя утре .

Общи условия

Активация на акаунт