хормонални проблеми

  • 1 016
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте , моля за малко информация , относно хормонални проблеми! Възможно ли е ,да ми растат гърдите без наличие на бременност една седмица преди менструация? (при секс използваме презерватив)Какво бих могла да направя?Направих си тест и е отрицателен?!Направо се побърквам!

# 1
  • Мнения: 700
Напълно нормално. Нормални са всякакви неща в този период. Ако не са ти се случвали преди, може би сега тепърва ще ти се случват. На колко години си? На мен понякога ми се подуват, понякога - не. Понякога ме боли кръста една семица преди цикъл, понякога не ме боли. Понякога съм нервна, понякога - най-спокойната на света. Кожата ми става чувствителна, дразни ме всичко по мене и т.н. и т.н.

# 2
  • Мнения: 780
Да.Напрежение в гърдите, главоболие, болки в кръста и ниско долу на корема, раздразнителност, пъпки по лицето...т.е. пред менструален синдром.

# 3
  • Мнения: 1 512
За да си спокойна си направи кръвен тест.Мами из форума са споделяли,че теста е бил отрицателен, а се радват на бебчета.Преди менструация  усещам напрежение в гърдите,но да растат  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 573
И моите растат. Мога да кажа, че стават почти двойни и много болят. Но...аз имам хиперфункция на щитовидната жлеза. Докато бях на лекарства, тези симптоми бяха изчезнали. От 3 месеца съм без лечение, ...върнаха се.
П.С. Със спирала съм и не съм бременна.

# 5
  • Мнения: 502
И при мен е така, не съм бременна, а и нямам проблем със щитовидната жлеза /правени са ми изследвания/.
И аз се чудя на какво ли се дължи?Не, че не ми харесва, ама определено е странно newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт