Много спешно питане за Мавриций..

  • 2 232
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 162
Мами да питам някой бил ли е там на остров Мавриций?
как е ,съвети, хотел
с коя агенция или да препоръчате newsm78


А как става плащане по точно получаване на билети ваучари за хотел ако платя по интернет на някой от чужбинските тур оператори,ако може някой ползвал да ми обясни механизма голям   bouquet
Всяко инфо ще ми е от полза мерси   bouquet

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ако платиш по интернет, след приемане на плащането ти изпращат ваучер на е-майла, който си дала. Представяш го в хотела, когато се настанявате

Ако организираш пътуване с туристическа агенция - цената е по-висока.

Най-удобно е да се пътува през Париж /може и да е най-евтино в момента  newsm78/

Вчера една приятелка ми каза за маршрута, който те са избрали София-Москва-Дубай-Мавриций

# 2
  • Мнения: 884
Ina-dot,много сложен маршрут!  newsm78 Според мен е излишно такова разкарване.
Ние летяхме от Лондон с Бритиш ,но също Върджин и Аir Мauritius летят от Лондон. Французите също летят до там. Преди дни гледах за ваканция точно по тази дестинация и повечето хотели имат разпродажби заради слабият сезон. Самолетните билети на Бритиш и Върджин също са на sale в момента и са доста по-евтини от мин. година например.
Препоръчвам ти сама да си направиш резервациите за самолет и хотел(не забравяй и трансфера от летището). Погледни големите хотелски вериги :
ние бяхме тук : http://beta.hilton.co.uk/mauritius  имат много хубав детски клуб,
http://www.sofitel.com/gb/hotel-1144-sofitel-imperial-resort-spa/index.shtml
http://www.oberoi-mauritius.com/Hotel/Hotel-Overview.aspx
http://www.starwoodhotels.com/preferredguest/property/overview/i … l?propertyID=1800
 Плажовете не са толкова добри ,колкото на Малдивите или Сейшелите,но Има доста да се прави на острова. Добър вариант е за активна почивка.

# 3
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да, сложен е - и аз се чудех.

Може да се лети през Атина - Дубай-Мавриций; цената през ноември е била 980 евро

Още една идея - през Франкфурт ; да се направи резервация през concord.com
Има 2 полета седмично- вторник и четвъртък

Да се резервират места предварително, защото свършват

# 4
  • София
  • Мнения: 1 724
средната цена на стая, която намирам е 500 евро, което за 14 дни прави минимум 7 000 евро, или нещо бъркам?

# 5
  • Мнения: 1 417
Мин. седмица гледах  че излизаше на ласт минит през ТУИ, сега както и matzo ball е казала не е сезон. Към 1800 евро, но не помня за колко нощувки, май 7.
Иначе за Оберой цената може и 500 евро на нощ да е ,  напоследък май водят класациите за супер луксозна верига.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 724
Мин. седмица гледах  че излизаше на ласт минит през ТУИ, сега както и matzo ball е казала не е сезон. Към 1800 евро, но не помня за колко нощувки, май 7.
Иначе за Оберой цената може и 500 евро на нощ да е ,  напоследък май водят класациите за супер луксозна верига.
Ами да, итака да е за 14 дни излиза 7 200 евро за 2ма. /за 7 дни не знам дали си струва пътя.../

# 7
  • Мнения: 1 417
Мин. седмица гледах  че излизаше на ласт минит през ТУИ, сега както и matzo ball е казала не е сезон. Към 1800 евро, но не помня за колко нощувки, май 7.
Иначе за Оберой цената може и 500 евро на нощ да е ,  напоследък май водят класациите за супер луксозна верига.
Ами да, итака да е за 14 дни излиза 7 200 евро за 2ма. /за 7 дни не знам дали си струва пътя.../
Никой не казва, че е евтино Wink Скъп е самолетния билет, т.е ако това е цена за 7 нощувки, то за 14 нощувки ще е с 200-300 евро от горе, е разбира се не говориме за супер лукс хотели, но съвсем прилични.

# 8
  • Мнения: 884
Сезoн е mi6i,но явно е слаб. Хората по-малко пътуват в тази криза.
Не знам в България как е.
 На бързо търсене намерих :7 nights bed & breakfast accommodation at the 5* One&Only Le Saint Geran ,Departing From: London Heathrow, London.Adult Price from £2199 
т.е. около 2500евра на човек със самолетният билет от Лондон. Хотелът е много добър. Сигурна съм ,че има и по-евтини оферти ако се разтърси човек.

le Touessrok  5+ (най-хубавият им хотел)
  * Offer * - Stay 5nts and get an additional 5nts FREE (Compulsory Dinner Supplement Payable fr £55pp per night) --- 10nts Half Board from an amazing £2099pp

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 11:38 от matzo ball

# 9
  • Мнения: 2 575
Сезoн е mi6i,но явно е слаб. Хората по-малко пътуват в тази криза.
Не знам в България как е.
 На бързо търсене намерих :7 nights bed & breakfast accommodation at the 5* One&Only Le Saint Geran ,Departing From: London Heathrow, London.Adult Price from £2199 
т.е. около 2500евра на човек със самолетният билет от Лондон. Хотелът е много добър. Сигурна съм ,че има и по-евтини оферти ако се разтърси човек.

le Touessrok  5+ (най-хубавият им хотел)
  * Offer * - Stay 5nts and get an additional 5nts FREE (Compulsory Dinner Supplement Payable fr £55pp per night) --- 10nts Half Board from an amazing £2099pp


Ах, защо ги нямаше тези оферти по-раничкоо Simple Smile
На пустия Мавриций му се точа от 3 години все друго правим, само не и Мавриций!
А цената за One&Only, както и за Le Touessrok е безумно ниска в момента.
Оберой никога не е влизал в плановете ми - все пак там е нормално да е 500 Евро на нощ и общо взето не мисля,че трябва да се впечатляваме. има и други супер лукс хотели като горепосочените, които до миналата година също бяха на подобни цени, а сега са явно доста по-достъпни Wink Sunglasses

# 10
И аз в момента гледам оферти за Мавриций и тъкмо взех да си харесвам хотели, когато се натъкнах на инфото че от Януари до Март имат доста тайфуни Cry Някой ходил ли е в този период там и ако е така какви са му впечатленията.
Аз започнах да обмислям и вариант за Малдивите, но все още нищо не съм решила...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт