Прибрахте ли се?

  • 6 299
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
 Утре е работен ден, гледам активизира се форума. Как беше там .. на село? Нема интернет, нема мол, нема бгмама усойници, много неща нема... липсваха ли ви?

# 1
  • Мнения: 8 999
Аааа, ний на село не сме били. Ходихме да сурвакаме роднини - голяма рода, голямо чудо! Докато почетем всичките и хоп! - дошла Нова година. После пак една седмица сурвакане ни чака.

# 2
  • Мнения: 25 447
Тц. Още сме на село.

# 3
  • Мнения: 6 417
Сийо, стига лъга. Кой ти гледа домашните прасета?  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 823
Аз съм си тук,никъде не съм ходила Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 5 710
Аз бях в София, много хубаво беше.
Роднини, софри, разговори, разходки, МОЛ-ове, евтинджос таксита и други евтинджос неща, на пързалката до Народния свободно и широко... чудно.

# 6
  • Мнения: 1 517
Аз нямам къде да отида...което ужасно боли. Но пък у нас идват много. Което е супер (като изключим шетнята).

# 7
  • Мнения: 2 448
Не съм мръднала от село.  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 15 910
И аз няма къде да отида. Бяхме си в София, бях в МОЛа, оплаках се в другата тема. София ми хареса, искам целогодишни празници.

# 9
  • Мнения: 1 470
И ние няма къде да отидем... CrazyНо пък сме в квартал в който зимата е приказка... HugОт пързалки и смехории с децата,нямам време за БГ МАМА...Сори... Hug

# 10
  • Мнения: 5 103
Аз нямам село и за това си седя в София Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 196
Само се хвалите тия със селата.Пък вземете ни поканете на гости.
Егати и негостоприемните дето сте. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 2 550
Утре е работен ден, гледам активизира се форума. Как беше там .. на село? Нема интернет, нема мол, нема бгмама усойници, много неща нема... липсваха ли ви?

аре па на теб пепел ти на устата, нека не са се прибрали
миналата седмица понеделник и вторник беше рай трафика...е не рай като по Коледа, но беше лек
дано и тази седмица е така

седете си, моля ви, по родните места
мерси за разбирането!

# 13
  • Мнения: 2 401
И на мен ми липсват мацките, ама сега ме хвана яд, че скоростта на нета ми си е....м..
Иначе се размазах от кеф по празните улици, магазини и кръчми тия дни. 

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бях на почивка в едно забравено село в Балкана.
Прибрах се!
Никой и нищо не ми липсваше освен мъжът ми/постоянно/ и Лиска и Сопрано/от време на време/ Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт