Помощ за име.

  • 885
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте  бремена съм в 8месец с близнаци съпругат ми е американец и за него е важно децата ни да носят такова име но задължително двойно от тези които той ми предложи не ми харесаха имаме дъщеря на 4години но при нея изборът беше лесен на свекърва ми. Благодъря предварително
                                                                                                                                                                                                                                                                 
                                                                                                 

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мисля, че трябва да уточниш близнаци от какъв пол (вярно, розова ти е линийката, ама съм виждала несъответствия), кои имена харесваш ти, кои имена е предложил той, а ти не си харесала, няма как да гадаем. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 494
Аз предлагам Фъта и Пъта: прекрасни,звучни,български имена Joy

Мила,не се обиждай!Това са имената,с които ние се базикаме,че ще си кръстим децата!
Като напишеш вашия избор,пак ще се включа. Дотогава опитай да използваш бутона проверка на правопис Hug

# 3
  • Мнения: 4 555
Аз не открих въпрос в темата ти. Освен, че ни разказа каква е ситуацията при вас, какво точно очакваш от нас?
Ако случайно е предложения за имена, добре е да уточниш поне пола на децата.

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте бремена съм в 8месец с близнаци съпругът ми е американец и за него е важно децата ни да носят такова име но задължително двойно от тези които той ми предложи не ми харесаха имаме дъщеря на 4години но при нея изборът беше лесен на свекърва ми. Благодаря предварително
                                                                                                                                                                                                                                                                 
                                                                                                 
Извинете бебетата са момичета съжалявам ама съм много разсеяна напоследък

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами нещо на цветна тема примерно харесва ли ти - Лили-Роуз и Вайълет? Защо трябва да са двойни имената, ако искаш да споделиш разбира се. Питам от чисто любопитство, забелязах че и съпругът ти е с двойно име.  Hug

Ето няколко интересни и остроумни предложения:
http://www.behindthename.com/twins.php

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 22:50 от TarikMom

# 6
  • Мнения: 1 795
Tрудно е така без някакви напътствия да се дават предложения
ето някои, които ми хрумват newsm78

Amber-Michelle               
Lisa-Marie
Amy-Michelle
Emily-Grace

# 7
  • Мнения: 2 172
http://www.babynames.org.uk/american-girl-baby-names.htm

Ето тук има много американски имена.НАправи благозвучно съчетание,обсъди го с мъжа ти и готово  Peace

Общи условия

Активация на акаунт