Съмнения, съмнения, съмнения....

  • 3 541
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте!
Ще се опитам да бъда кратка... Женени сме от 6годин, заедно сме от близо 7. Много се обичахме, вярвахме си, имаме 2 дечица на 1,3г. Проблемът е, че докато бях бременна и го хванах да ми изневерява. Не искам да ви описвам как разбрах, но беше мноооого гадно и пошло. Той се закле, че повече няма да се случи, простих му! Винаги мисля, трява да се даде 2ри шанс на човек. Е, да ама не съвсем! След 2 месеца(бях в осмия месец) пак разбрах за същата ФЕЯ. Бях готова да си тръгна, но нали съм мека гана, пак му простих. Де да знам, може би човека не съм  му била особенно привлекателна с този корем. След като родих секса не беше както преди. Може би грешката бе в мен, защото все си представях как е бил с другата! Ок, но някак си го преодолях, но сега вече 3месеца и половина не ме поглежда като жена.  Вярно, бяхме 2 месеца разделени( бях си в Бг), но дори след това не направи никакви опити да сме интимни. И не ми е в това проблема, а в това, че пак ме съмнява да не би да има друга. Питах го, опитвах се да говорим, но раговорът приключва с репликата "пак си измисляш разни глупости".  Незнам, това не ми се струва никак нормално. Винаги см му казвала че предпочитам най-горчивата истина пред лъжата!
Незнам... Да продължавам ли в същия дух да се правя на непукист и все едно нищо няма, или, или какво...и аз незнам.
Извинете, може би ви звуча много объркано, но аз самата съм доста объркана.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 342
Е докога ще търпиш?Колко още можеш да понесеш,в крайна сметка избора си е твой...или се правиш на маймуна,или те правят на такава!

# 2
  • Мнения: 293
Мисля,че трябва да му дадеш да разбере,че проблем има.И той е ВАШ а не само твой. Дай му да разбере,че ако проблема не се реши взаимно ще трябва да се реши самосиндикално.Ако и тогава не се вразуми.....според мен по-добре се махай.Макар,че е лесно острани да се дават съвети,ти си знаеш най-добре но според мен щом дори не те изслушват....

# 3
  • Мнения: 61
Ужас,не искам и да си помислям за такова нещо.Търпяла съм много неща от мъжа ми но никога не бих простила изневярата.Случи ли се веднъж няма да  е за последно.Не мога да си представя че бих могла да легна отново с него ,но когато ти дойде до главата можеби е друго не знам,какво бих казала тогава.Трудното е когато има и деца и тогава можеби заради тях би бил готов да простиш,но не мисля че бих могла да търпя изневерите му,направо ще си го напусна. #2gunfire

# 4
Незнам как да говоря с него, на какъв език да му го кажа че да ме разбере! Все е уморен(работи от 5 до 2-3сутринта), аз не съм, 24 часа с децата и дет се вика немога да пръдна без тях(извинете за израза), но го чакам да се прибере, уж да се гушкаме, ама нъцки!

# 5
  • Мнения: 2 448
Да не те отчайвам, но мъж откаже ли интимности, не е на добре.  Confused
А ти поемала ли си инициативата за интимност, че да ти откаже или просто го чакаш той да си поиска?   newsm78

# 6
  • Мнения: 55
Много жалко всичко това което ти се случва.Незнам как бих постапила лично аз но мисля че никога вече не бих била с него.Родила си му две деца а той ти няма уважението айде да ходи да се надбягва някаде другаде...Е и ти си знаеш положението ако нямаш друг избор или няма каде да идеш със сигурност не е лесно.Ама каква е тази душица дето може да търпи постоянно  това...не мисля че си струва нервите и психическото напрежение под което се подлагаш.. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 749
Раздялата ви ще е много по-трудна,когато децата пораснат.А,предполагам,не смяташ,че нещата ще се променят.
Ако бях на твое място,да съм му била шута още първия път.Бременна с неговото дете,и ще ми изневерява...За ръчичката и навън!
Какво те е накарало да останеш,след като разбра за ВТОРИ път? Thinking

# 8
аз съм на принципа - по-добре ужасен край, отколкото ужас без край.
след като веднъж е станало, пак ще опита и така.................
проблема е общ и ако не го разрешите с диалг, не знам как ще продължите съвместния си живот. поговорете, ти осмисли какво искаш от него и живота ти с него и така.
пожелавам ти късмет и успешен финал в твоя полза.

# 9
Да не те отчайвам, но мъж откаже ли интимности, не е на добре.  Confused
А ти поемала ли си инициативата за интимност, че да ти откаже или просто го чакаш той да си поиска?   newsm78
Не ме отчайваш, ясно ми е това. Да, поемала съм иницаитивата, но "е много уморен и сега ми се спи, айде утре". и тем подобни..
Раздялата ви ще е много по-трудна,когато децата пораснат.А,предполагам,не смяташ,че нещата ще се променят.
Ако бях на твое място,да съм му била шута още първия път.Бременна с неговото дете,и ще ми изневерява...За ръчичката и навън!
Какво те е накарало да останеш,след като разбра за ВТОРИ път? Thinking
Какво ме накара да остана? Хубав въпрос, който и аз често си задавам. Ми много неща...немога да изтрия с гума всичко което сме преживели заедно. Бъдещите ни изстрада ни деца( казвам изстрадани, защото 3години се борихме за бебе, няколко извън маточни , 4 операции и едно инвитро). А и може би защото мислех, че това е само една мимолетна връзка( тя не живее тук).
Преди няколко дни, се опитах да направя отново първата крачка и пак му се спеше, аз ми писна и се преместих в другата стая. Реакцията от негова страна беше" Ми сърди се."
 А неискам да прави секс с мен ,само да ми "докаже" колко ме обича и че нищо няма.

Наистина не е лесно. Ще ми се да си е всичко както преди.

# 10
  • Мнения: 2 448
Честно казано още по гадно ми стана. Какъв е този твой мъж бе. Деца с толкова усилия и той да вземе да ти изневерява , точно в този момент.
А аз винаги съм си мислела, че семейства с такъв проблем са по сплотени и особено, когато имат накрая успех радостта им е в пъти по голяма , отколкото в другите семейства.  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 293
Според мен седни и говори.Постави ултиматоми.Ако не се промени нищо,ако не осъзнае ,че има проблем-тръгвай.....само тогава ще можеш да разбереш дали си имала нещо за губене..... Tired

# 12
Знаеш ли pasinet, дори най-бликата ми приятелка не подозираше че има проблем, а ме познава толкова добре... Нещата не инаги са такива каквито изглеждат.
И на мен ми е мъчно като се сетя през какъв АД минах да ги имаме тези две душички, и той с неговата постъпка, но все си викам "Те мъжете са странни същества, и по-често мислят с другата си глав", та за това може би. Чудно ми е, семействата с 2, 3 и повече деца не правят ли секс щото "нямало време".
Според мен седни и говори.Постави ултиматоми.Ако не се промени нищо,ако не осъзнае ,че има проблем-тръгвай.....само тогава ще можеш да разбереш дали си имала нещо за губене..... Tired
Да, съгласна съм, но както вече казах по-нагоре опитвах се да говоря  него, но отсреща чувам само" стига си мисли глупости", "пак почна с твойте простоти" и такива подобни. Котато за пръв път го сгащих пак ми редеше същите приказки, а той умее да се прикрива.

# 13
  • Мнения: 1
Здравей. Току-що се регистрирах и попаднах на тази тема.Съжалявам за това ,което прочетох. Сигурно е много трудно, но недей да слагаш общ знаменател на мъжете. По този начин се опитваш да го оправдаеш, несъзнателно.Не трябва да се премиряваш и да си казваш примрено- "ами поне не ме бие".Всеки заслужава най-доброто за себе си и ако той не ти го дава - сядате ,говорите, казваш му всичките си упасения в съвсем нормален разговор, и изясняваш това, че ако не вземете мерки за подобряване на отношенията ви и задоволяване не само на физическите ,но и на емоционалните потребности има опасност да ги потърсиш другаде. Не говоря за секс с друг мъж, а за това ,че когато един човек не е щастлив той не трябва да се самонаказва и търпи в името не миналото или каквото и да било, а да воюва за щастието си, докато не го получи!

# 14
  • Мнения: 293
Ако наистина няма да успееш да седнеш да говориш с него ( по негова вина ), вземи си дечицата и иди при вашите или някъде другаде където можеш за неопределено време докато се осъзнае и те потърси    newsm78

Общи условия

Активация на акаунт