Загубена поръчка от Laredoute

  • 1 216
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
На някой случвало ли му се е да му изпратят писмо, че поръчката му е загубена? И каква е тази форма която трябва да попълня http://www.codeinsight.net/laredoute/7366.gif Явно утре ще трябва да вися 1 час пред компа с речника да разбера какво искат Close

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Дай писмото да видим, не само снимката. Много от нас са имали загубени пратки.

# 2
  • София
  • Мнения: 752
Ето и писмото

Bonjour Mme Tihova NADEZHDA,


I'm afraid your parcel is lost. So, please, print, fill in and sign the document herewith, on receipt I'll follow your instructions.

Regards,

Catherine LAMONT
INTERANTIONAL CUSTOMERS DPT
546 967 670

# 3
  • София
  • Мнения: 4 573
И кое те притеснява. Напиши си данните, ще ти възстановят сумата с ваучер. Знам колко е неприятно. И на мен се е случвало. Ако мога да помогна, питай; само, че не съм много на ти с френския. Можеше да попиташ, обаче, някое момиче в темата, без да пускаш отделна тема....

# 4
Аз получих писмо ,че без да искат дебитирали картата ми два пъти за поръката,която съм направила.Сега дали ще ми ги възстановят ,на някой случвало ли се е?Ето го писмото:

Chère Madame,



A la suite d'un incident technique, nous avons débité 2 fois votre compte bancaire du montant du colis facturé le 18 décembre.

Nous vous présentons toutes nos excuses.

Nous faisons le nécessaire afin que votre compte soit crédité au plus vite.

Si vous deviez nous contacter à ce sujet, appelez le 0 810 002 050 (coût d'un appel local depuis un poste fixe, surcoût éventuel opérateur).

Nos conseillers seront à votre disposition du lundi au vendredi de 8 heures à 18 heures.

Nous réitérons toutes nos excuses et restons à votre entière disposition.

Guillaume SURMONT
Relation Clients

# 5
  • София
  • Мнения: 168
Marussia  спокойно , ще ти възстановят дублираната сума.И на мен точно за поръчката от 18 - ти са ми блокирали 2 пъти сумата. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
Защо просто не пишете в темата за Ларедут,там със сигурност някой ще ви обърне внимание,може и да ви се  помогне.
Има доста такива случаи.

# 7
Днес бяха върнати парите.Даже не повярвах ,че толкова бързо ги възстановиха.

Общи условия

Активация на акаунт