След повръщането?

  • 817
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Дъщеря ми започна да повръща на 24-ти към 23 ч. - през 15 мин. цяла нощ, на 25-ти през деня - още около 4-5 пъти. От 26-ти не е повръщала, но е адски отпаднала и спи през 2 часа като бебе...  Sad
Първата нощ й слагах свещички Вомитосхил през час, а на следващия ден - една Вомакур.
Знам, че е нормално и че детския организъм се възстановява по-бавно, но пак ми се струва много дълъг този период на възстановяване.
През цялото време съм й давала през 15 мин. по лъжичка течности - вода, хидратин алфа, глюкоза, физиологичен разтвор, чай от мента... Вода не отказва, пие си нормално, но въпреки това устата й мирише на ацетон, което значи, че е обезводнена /в Токуда казаха, че е начална степен/. Диария няма. Все още...  Rolling Eyes
От вчера започнах да й давам по малко нормална храна /варено бяло пилешко месо, варено картофче, малко баница със сирене, айрян/, защото 3 дни не яде почти нищо - само по 2-3 солетки и обикновени бисквити.
Обадих се и на педиатърката, която каза да добавя и Витамин С, за да я ободри.
Доста дълго стана, но моля ви, кажете, колко време ще й трябва да се съживи и какво още да направя, че вече полудях...  Cry

# 1
  • Мнения: 1 353
При дъщеря ми този вирус преминава за най много два дни.Защо не помислиш за варианта с хомеопатията.Това е малко встрани от вашия вирус ,но е съвсем пресен случай.Дъщеря ми на 24-ти вдигна 40 градуса Т и се оплака,че я боли ухото и имаше хрема.Започнахме хомеопатичното лечение+ добавки и на 26-ти сутринта детето беше без Т,ушенцето беше минало и нямаше помен от хремата.Това го написах просто като пример,че наистина това е най щадящия вариант за лечение,който не води до последствия след време Hug Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Детето е изтощено. Внимавай със захранването. Баницата с яйца и сирене не е много подходяща за захранване според мен. Давай по леки храни и по малко. И много течности.

Общи условия

Активация на акаунт