Синди Крауфорд-"Предизвикателството" -продължение(3-та тема)

  • 32 379
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 380
Да ни е честита новата темичка.
Предишните тук:
Тема-2
Teма -1


CD1
CD2
Идеален ханш
Стройни и красиви

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 13:24 от ЗлаВещица

# 1
  • Мнения: 3 216
Сложи линкове кьм старите теми.

# 2
  • Мнения: 1 380
Сложи линкове кьм старите теми.
Дано сте доволни.За първи път ми е, така, че ако има нещо, казвайте да оправям. Peace
kremena коланът който ползвам е такъв:
http://www.tv-butik.com/index.asp?tn=productview&c=2588& … src=911_waistbelt

# 3
  • Мнения: 3 216
Мерси. По нета ли си го порьча или от магазин? Дали мога да го видя на живо?

# 4
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Днес идпълних втория диск - около час и 10 минути - The next Challenge ами добре е! Мисля да ги редувам с тае бото!
Такъв колан ползвах и бях много доволна, но ми изчезна при едно от преместванията!
Правила съм физа с гири по 3 кг!

# 5
  • Мнения: 1 380
Мерси. По нета ли си го порьча или от магазин? Дали мога да го видя на живо?
Не по нета.От спортен магазин.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Добавих дисковете в първия пост. Тъй като нямам възможност да ги свалям пробвах - при мен тръгна. Ако някой ги сваля, има проблеми и не стават ми пишете да ги махна.

# 7
  • Мнения: 1 380
Добавих дисковете в първия пост. Тъй като нямам възможност да ги свалям пробвах - при мен тръгна. Ако някой ги сваля, има проблеми и не стават ми пишете да ги махна.
O.k благодаря.

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Здравейте, момичета  Simple Smile
Имам голямото желание да започна и аз да тренирам редовно. Правила съм на упражненията на Синди за краката и дупето, без даже да знам, че са те - майка ми ми ги даде, нейна колежка изглеждаше като кукла защото ги е правила. И така и аз започнах. Правих ги около половин година (само крака и дупе), заедно с диета, която не е страшна, но за мен е жестока. Спрях всичко тестено и сладко, и ограничих останалата храна (изяждам повече от всички момчета в компанията, направо ме е срам като се храним заедно по някакъв повод  Embarassed). И наистина ефекта беше страхотен - направо изглеждах като манекенка. Не мислете, че става бързо. Поне при мен не беше. Някъде към 2-3 месец хората започна да им прави впечатление, че се вталявам. И не казваха "ти май си отслабнаха", а направо възкликваха "леле колко си се вталила". Проблемът беше, че много ми омръзват еднообразните неща, а упражненията ги правех всяка вечер, така че сега само като помисля за тях, и ми става страшно. Но ме е яд, че ги спрях (сега пак изглеждам.... зле).
Но съм решена да започна. И за да не спра, ще ги редувам. Два пъти седмично Синди, два пъти седмично друго, и два пъти - пилатес. Само моля помогнете, незнам какво да избера за вечерта между Синди и пилатес. Имам проблеми (дълго е за обяснение), и неща като Тае-бо не ми се отразяват добре (особено на сърцето). По-скоро натоварваща мускулите програма, отколкото такива енергични упражнения. Моля, дайте ми идея! Иска ми се от понеделник да започна, даже вече имам график за упражненията и храненето.
И не се отказвайте - тези упражнения може и да са трудни за някои от вас, но определено си струват всяка капка пот   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 380
InaV aз редувах програмите на Синди с тези на списание Селф "Идеален ханш за 4 седмици", и "Плосък корем".
Не знам дали ги знаеш newsm78.
Аз си ги купих 2006 година заедно с "Вестник за жената", понеже по това време забременях и имах планове след като родя  да отслабна с тях и така и стана.
Тези програми ги продават в София в "Скай сити" на 1-вият етаж в музикалният магазин.
Те са още по-добри от тези на Синди...така се стяга задника, че ..абе трябва да се опита.....
А още нещо, освен това аз плувам 2 пъти седмично.Това много оформя тялото. Peace

# 10
  • Мнения: 3 216
InaV aз редувах програмите на Синди с тези на списание Селф "Идеален ханш за 4 седмици", и "Плосък корем".
Не знам дали ги знаеш newsm78.

Можеш ли да им дадеш точните имена на бг и английски ,ако мога да си ги изровя от нета? Praynig

# 11
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
sladkish4e, много ми се иска и на мен да плувам, но нито работното време ми го позволява, нито мястото, където живея. До като изляза от офиса вече близкият басейн е затворил, а в градчето, където живея, просто няма такъв закрит.

Ще опитам да открия програмите, за които пишеш. Много благодаря   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 380
InaV aз редувах програмите на Синди с тези на списание Селф "Идеален ханш за 4 седмици", и "Плосък корем".
Не знам дали ги знаеш newsm78.

Можеш ли да им дадеш точните имена на бг и английски ,ако мога да си ги изровя от нета? Praynig
Имената са точни, но ще ги снимам и ще ги пусна в нета.
Ето ги:
1.лице

гръб:

диск 2 лице:

гръб:

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 19:58 от sladkish4e

# 13
  • Мнения: 3 216
sladkish4e   Heart Eyes Hug Heart Eyes

Аз заминавам за няколко дни,весело посрещане на Новата година на всички Hug

# 14
  • Мнения: 1 479
Дължа извинение и се извинявам, че не попитах дали мога да пиша във вашата тема, девойки!

Пишете дали ме приемате и ако ме приемате, питайте всичко , което ви интересува за мене!

Общи условия

Активация на акаунт