Споделете (Новогодишно издание 31.12/90)

  • 21 800
  • 729
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Споделете 89

Както каза Мишона, някои цяла година са себе си, няма Коледа, няма Великден  Grinning

И аз съм от тях.

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 17:47 от Бу

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделете 90.

# 2
  • Мнения: 5 370
Хо хо хо хоооо-се изсмя дебелата леля Коледа. Mr. Green

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
МГМ, турнах едно 90 за цвят в заглавието, щом те боли за цифрите Grinning
На мен малко ми омръзнаха, но щом сте единодушни, ще се броим.

# 4
  • Мнения: 984
Бе да не се борим викам аз, че не са равни силите... Laughing

# 5
  • Мнения: 17 546
През 90-та се роди големият ми син...
Все ми е тая какво ще има в заглавието, освен "Споделете"! Има значително по-съществени неща в живота. Важното е темата да си е тук.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз държа на цифрите. Ако всички кажете "не на цифрите", няма да се фръцна и да си тръгна, ест, щото ги няма цифрите, но предпочитам с тях.

Мишон, от другата тема: изискванията за писане на есе са изключително разтегливо понятие, при положение, че същността на есето (поне в България) е излагане на собственото мнение в писмен вид. Оттам нататък то може и в стихотворна форма да е, и каквото реши автора, стига да изразява неговото мнение, като, естествено, не отричам задължителните елементи теза, защита на тезата, евентуално примери. Но при положение, че и в моето и в нейното есе (предполагаме, че те стилово се различават много) има въпросните задължителни елементи, оценката не би трябвало да варира според това в какъв стил е написано есето. Те могат да бъдат сравнявани въз основа на тезите, на това как са защитени те, но никой не може да каже дали моята гледна точка или нейната (пак уточнявам, приемаме, че те са различни) е по правилна, както и никой няма право да ми каже как аз да си напиша есето. По този параграф няма как да се сравнят, а именно това е което би отличило моето есе от едно евентуално нейно.

# 7
  • Мнения: 516
Някои винаги са себе си, въпросът е какво от себе си позволяват да покажат на околните.  Можех да ви пусна моя снимка, как бъркам коледни курабийки, но реших да не се показвам чак толкова.  Laughing
Това вместо запис.

# 8
  • Мнения: 3 405
Цифри не забелязвам. Първото судоку, което ми показаха, предизвика тремор и си излях кафето върху компа в офиса. Така, че ми е все едно, цифрите и без това не ми говорят нищо Laughing

# 9
  • Мнения: 984
Оф, Мърморита, уморителна си!

# 10
  • Мнения: 5 370
Оф, Мърморита, уморителна си!
Mr. Green
Миш, фантастични са тези алитерации, ше знаш.
Споделям, че ми свърши времето за забавление и отивам да се занимавал с мойта любима кисела краставичка. Мамчеееееееее...................... ooooh! ooooh!

# 11
  • Мнения: 4 371
Оставих ви на 35-та страница, намирам ви в нова тема.
Честита Коледа Hug
Естествено не изпълних заръките си да не ям, лошото при мен е, че корема ми става гоооолям, хората ме питат пак ли си бременна. Нищо де, ако Калин@ си вземе оная скъпа закачалка за дрехи и я ползва, аз може и да се засрамя и да започна с упражненията Outta Joint

Споделям, че до преди малко учих детето да пише буквите, които не знае. Схватлив е, само да не пишеше някои на обратно Laughing

# 12
  • Мнения: 3 405
Дуци, чудех се къде си Simple Smile Спокойна съм, че си се хранила добре и не само аз имам шкембе  Laughing
Браво на детето!

# 13
  • Мнения: 2 032
Бу, т'ва 90 като размер на талията по Коледа ли си ни го подсказала?

# 14
  • Мнения: 1 072
Честита Коледа,  снежинки.  Grinning

Това беше най-наситения декември. Какво ли ме чака през януари?!

Честита нова година, ако не се видим дотогава.

Общи условия

Активация на акаунт