Вана или душ-кабина

  • 19 955
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Много съм раздвоена и моля за съвет, ако някой преди мен е решавал проблем от този вид. Ще обзавеждаме ново жилище и естествено започваме от банята. Но сме раздвоени - какво да си сложим душ-кабина или вана /тези с хидромасажните дюзи струват колкото душ-кабините/. Ще чакам с нетърпение вашите съвети, защото ни е мнооооооооого трудно да решим. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 1 629
Аз препоръчвам ваната. Нямам вана, защото нямам място, но като съм си представяла винаги е имала повече + отколкото душ-кабината. Пък и една приятелка имаше душ кабина, която видях как се срути за 1 месец. Ако не е скъпа много, са доста трошливи. Пък и във ваната можеш да се излегнеш, да си поспиш, да релаксираш, да я напълниш ... ох неосъществена мечта ми е Blush Mr. Green

# 2
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз съм вана,но при следващия ремонт ще я махна.Омръзна ми да робувам на вана почти ежедневно миене и внимаване какви препарати за фаянса ще ползвам да са много агресивни и т.н.т..Сега когато умуваме за следващия ремонт се обади сина за кабина, но аз съм категорично против ще трябва сега пък стъкла да лъскам МЕРСИ,и ваната уж всеки си мие.Бих се съсласила за параван-преграда с някво матирано стъкло. Naughty

# 3
  • Мнения: 395
Можеш да имаш и двете.  Wink
Душ кабина с вана  Grinning

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 22:50 от justice

# 4
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние сме с вана (джакузи), какво да ви кажа- друго си е.......... вечер изморена и хоп във ваната с ароматни етерични масла, а защо не и някоя друга глезотийка Flutter Crazy
Ако имаш място, не се колебай вземете си вана Peace
Относно чистенето- да съгласна съм, полагат се доста грижи и усилия, преди го правех аз, но вече нямам тези нерви, а и нямам нужното за това време, прави го жената която чисти у дома Peace

# 5
  • Мнения: 2 155
Аз съм за душ кабина, нямам време и нерви за къпане във вана  Peace

# 6
  • Мнения: 133
А какви са навиците ти? Тръгни от там.

# 7
  • Мнения: 4 187
Две в едно разбира се  Grinning!

# 8
  • Мнения: 178
Ваната е чудесно нещо, но ако има две бани. Иначе всеки път, когато някой си взима душ трябва да се чисти. Ние сме с куче, така че вариантът с ваната отпада. Имай впредвид, че понякога в банята се налага да измиеш по - едри и мръсни неща. Смятай на какво би заприличала ваната. Иначе в къщата, която сега завършваме, в едната баня ще е с хидромасажна вана, а другата с душ-кабина.

# 9
  • Мнения: 2 926
Душ-кабина  Peace

# 10
  • Мнения: 1 629
Можеш да имаш и двете.  Wink
Душ кабина с вана  Grinning



къде му пише ценичката на това нещо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано не е хиляди Praynig

# 11
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Можеш да имаш и двете.  Wink
Душ кабина с вана  Grinning



къде му пише ценичката на това нещо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано не е хиляди Praynig
Аз го виждам даже като доста хиляди Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 629
Можеш да имаш и двете.  Wink
Душ кабина с вана  Grinning



къде му пише ценичката на това нещо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано не е хиляди Praynig
Аз го виждам даже като доста хиляди Mr. Green

 smile3544 smile3544 smile3544  оооохххх....  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 830
И ние сме новодомци и ни предстои обзавеждане на апартамент, твърдо съм решила душкабина! Първо винаги бързам и нямам време да се плицикам във ваната, а и има страхонти хидромасажни кабини с много екстри. Зависи какво ти е на сърце и с какво място разполагаш в банята.

пп.това на снимката ще е над 3000лв  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 395
Можеш да имаш и двете.  Wink
Душ кабина с вана  Grinning



къде му пише ценичката на това нещо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано не е хиляди Praynig
За съжаление е  Sad Тази на снимката е 3700лв., но има и по-евтини модели. Най-добре е да търсиш вносителя.  Wink
Разгледай сайта на полилукс има голямо разнообразие, но ако решиш да купуваш търси промоция или изчакай Стройко.
Бях си харесала една душ кабина с вана и на Стройко успях я спазаря с 180лв по-малко. За мое огромно разочарование се оказа, че банята ми е прекалено малка за нея.

Общи условия

Активация на акаунт