Плач по време на хранене

  • 680
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте на всички! Бебчето ми е на 40 дни и има колики още от родилното, но от 1 седмица стана страшно-не може да се храни пищи и не спира по време хранене след като изпие 30-40мл, не знам какво да правя, направо изпадам в паника че не мога да му помогна. Моля Ви споделете имате ли такъв проблем и какво правите? Благодаря на всички отзивчиви мами!

# 1
  • Мнения: 488
Как се храни малкото-с кърма,а АМ?
КАквото и да е млякото,давай само мляко,спри вода и най-вече не давай сокче(много педиатри все още препоръчват н атази възраст захранването с ябълков сок)
Предполагам,че са коликите,затова се опитай да даваш мляко преди да е съвсем огладняло бебето,най-добре в полусънно състояние,една моя приятелка урига щерка си и повреме на кърмене-малкото пшосуче малко,разпищи се,тя я вдигне да се уригне и после продължават с кърменето-при тях пписъците бяха от това...
Рова е от мен!Кураж и вярвай,че нещата ще се оправят!Няма начин да няма начин! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 315
При мен се получаваше понякога същото - бебето пищи и проплаква и започва да се върти. После понякога се изаква и всичко отминава. Аз я вдигах и й подпирах коремчето на рамо, за да й помогна да се изака по-бързо. Някои бебенца акат по време на кърмене.Дори бях писала на Хедра за това и тя ме посъветва да я изчакам да се изака и после да продължим кърменето.А може и да й се пълни стомахчето с въздух, ако е много лакомо бебето и бърза като суче...
Сега вече акаме по време на кърмене без да плачем, явно коликите отминаха вече.

# 3
  • Мнения: 86
моето бебенце имаше много тежки колики. Продължиха почти 3месеца. Нищо не помага, никакши капки.Установих, 4е само 4ай от аптекарски копър малко облекчава. Ина4е- много гушкане и търпение.

Общи условия

Активация на акаунт