"Новото" червило на Avon

  • 1 563
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
за това става въпрос:

ползвал ли го е някой и ако да, доволни ли сте?кой цвят бихте препоръчали, по- специално нещо в розовата гама може би, но да не е ярко.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 13:53 от viv@

# 1
  • Мнения: 661
никой ли не го е ползвал?!

# 2
  • Мнения: 157
 Ползвала съм тестер в р0озовата гама. Мазничко е като балсам за устни, не е трайно, но пъk цветът ми допадаше. Според мен не си заслужава парите. Зарибявка е наистина "Нанасянето му с една ръка", но..аз не съм фен на AVON

# 3
  • Мнения: 1 320
аз го ползвам ... много ми харесва , не е мазно и има много приятен аромат  и най хубото беше че имаше точно моя цвят Wink
наистина не е много трайно / поне при мен/
виж повече отзиви в темата на AVON

# 4
  • Мнения: 1 811
Червилото е много хубаво,един от най-добрите продукти на Ейвън PeaceНе е трайно,но е много добро като консистенция,нанася се лесно,но за избор на цвят е добре да се пробва мостра според мен.

# 5
  • Мнения: 661
Ползвала съм тестер в р0озовата гама. Мазничко е като балсам за устни, не е трайно, но пъk цветът ми допадаше. Според мен не си заслужава парите. Зарибявка е наистина "Нанасянето му с една ръка", но..аз не съм фен на AVON
как се води цвета, който си ползвала?

# 6
  • Мнения: 2 898
Това е любимото ми червило. Усещането върху устните е много приятно.

# 7
  • Мнения: 157
[[/quote]как се води цвета, който си ползвала?
[/quote]

pink или нещо подобно. Стои добре в началото, но бързо го "изяждах"

# 8
  • Мнения: 3 695
не е лошо  Laughing

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Моето е Perfect Pink, но в никакъв случай не е ярък цвят, а просто подчертава устните.

# 10
  • Мнения: 641
И аз имам такова червило."Frozen Rose" и въобще не съм доволна от него.Изобщо не ми покрива устните,а да не говорим,че ако случайно успея да си го сложа по някакъв начин с молив,точно след половин час го няма.

# 11
  • Мнения: 123
Не съм доволна от това червило издържа на устните ми максимум един час Peace

Общи условия

Активация на акаунт