клуб Варна???

  • 2 920
  • 8
  •   1
Отговори
Моля ви, препоръчайте ми някой клуб във Варна, от типа на Пиано бар или клуб с жива музика, място, където можем да се съберем с приятели, да се повеселим и поприказваме ... че откакто се роди малкия не съм излизала много и определено съм загубила ориентация за заведенията в града.
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 40
Има едно хубаво заведение на Чаталджа в стила, който търсиш - Ментол Simple Smile Ето и координати:

Адрес: Варна, ул. Никола Михайловски
Работно време: 11:00- 01:00
Телефон: 052 98 17 31
bar & dinner

Много културно мясти и храната също е страхотна Simple Smile

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Berlin до училище Климент Охридски, Elvis на кръстовището на Цар Освободител и Цар Асен

# 3
  • Мнения: 1 046
И аз съм в твойта категория, отдавна не излизала и мечтаеща за подобно преживяване.

Казаха ми за един пиано бар по ул. Шипка, момичетата, които са за по-запознати да кажат как точно се казва. Знам за него, че във вторник и четвъртък има една девойка дето пее страхотно и все се каня да отида някои от двата дена да я послушам, но кой месец точно незнам. Дано да те упъти някой за координати.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133

http://programata.bg/?sel_date=&sel_time=&c=3&p=53

Аз лично предпочитам Алиби и Жокерс-а. Макар че точно в тях трудно можеш да "поприказваш".

# 5
  • Мнения: 47
пиано бар Синатра се казва на Шипка Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 133
пиано бар Синатра се казва на Шипка Wink

Бъркаш. Роял Класик се казва.

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Роял Класик се казва този пиано бар.Наистина е много приятно там.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 524
Оххххх, Рояла - ех върнахте ме назад във времето, преди бебка - любими места за вечерното питие.

Общи условия

Активация на акаунт