Само с вода ли се къпе новородено?

  • 8 491
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Нашето бебче е на 1 седмица. Засега го къпя само с вода. Но не знам дали е добре така. Абсолютно съм против солта и яйцата. Вие как къпете вашите бебчета?

# 1
  • Мнения: 5 391
Момиче, ти уби почти всичко детско в мен Grinning
Само с вода, тук-таме нещо сапунесто Mr. Green

# 2
  • Мнения: 488
Дъщеря ни е лятно бебе и е къпана изключително и само с вода.... Wink
и бебешки шампоан,разбира се Simple Smile
Докога с тая сол...и яйца?!?!?!?

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вода и бебешки шампоан

# 4
  • Мнения: 18
Кой пък е казал, че съм ЗА  солта и яйцата??? #CrazyЧетете ,бе хора. Шампоан всяка вечер ли от първата седмица?

# 5
  • Мнения: 1 335
С вода и бебешки течен сапун откак се е родил  Wink

# 6
  • Мнения: 4 292
С вода и шампоан. Първия месец не е необходимо шампоан всяка вечер, даже не е препоръчително.

# 7
  • Мнения: 2 090
Само с вода не съм го къпала никога.С вода и бебешки сапун,всеки ден Peace.

# 8
  • Мнения: 3 376
Според мен не всяка вечер,а един или два пъти седмично,през другото време няма нужда,може и само с вода.
Аз все още къпя така сина си,през два три дни му слагам бебешки душ гел във водата.

И бих ти препоръчала да намериш такъв с колкото се може по-малко химия вътре.

# 9
  • Мнения: 400
Всеки път с шампоан за бебета.Но главичката не мия всяка вечер. PeaceСпокойно,нищо фатално не е станало WinkНо започни с шампоана.

# 10
  • Мнения: 4 335
Само с вода не съм го къпала никога.С вода и бебешки сапун,всеки ден Peace.
И аз така Peace

# 11
  • Мнения: 1 919
Къпя синът ми всяка вечер с вода+ шампоан още от раждането.

# 12
  • Мнения: 2 172
Ха-ха,да нама да готвя,че да ползвам сол и яйца  Joy
Шегувам се  Laughing
Винаги съм къпала беба,с вода,бебешки сапун за дупенцето и  детски шампоан за косичката и тялото .След това мазах с бебешко олио на същата марка,защото беше зимно бебе  Peace

# 13
  • Мнения: 3 034
Според мен не всяка вечер,а един или два пъти седмично,през другото време няма нужда,може и само с вода.
Аз все още къпя така сина си,през два три дни му слагам бебешки душ гел във водата.

И бих ти препоръчала да намериш такъв с колкото се може по-малко химия вътре.

абсолютно вярно!  Peace кожата на новороденото бебе е лишена от защитата на верникса, а в чешмяната вода има какво ли не, в това число и бактерии. отделно, че изсушава. няма никаква нужда да се къпе едно новородено ежедневно, още по-малко с препарати. в много държави е непрепоръчително от педиатрите. ако четеш английски, има доста статии как влияе чешмяната вода на нежната кожа на толкова малко бебе.

# 14
  • Мнения: 1 512
Два пъти седмично ползвах и ползвам бебешки душ гел,а за главичката шампоан.През останалите дни само с вода.

Общи условия

Активация на акаунт