Смисълът на живота -или за киното

  • 1 810
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 804
днес ми е щастлив ден
поспорих с една съфорумка-то ние с нея основно това правим,освен това полу4их и ЛС от друга съфорумка която ми даде скайпа си
и аз като добро същество реших да я вклю4а в скайпа ми,та след дълъг и малко странен 4ат,тя ми зададе въпроса -ходя ли на кино ,аз съответно и отговорих с не та тя ми каза ,4е живота ми е бил лишен от смисъл защото не съм ходила на кино  Shocked Shocked Shocked,оба4е върха беше след това-тя ми се похвали 4е ходила на море и там към хотела имало и басейн-явно за жената това върхово постижение щом в киното се крие смисъла на живота,и явно по дале4 не е стигнала

е ,ами не ходя-според мен не си струва вси4ки нови филми които ме интересуват или ги свалям от нета или ги купувам на двд.
Та се 4удя-и за вас ли ходенето на кино е смисъла на живота newsm78

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 14:18 от dtti

# 1
  • Мнения: 2 448
Глупости! Не мога да го приема за нормално възрастни хора да водят подобни разговори. Сигурно не си я разбрала добре. Абсурдно е това някой да смята, че смисъла на живота е да ходиш на кино.

# 2
  • Мнения: 5 710
за живот в арабски страни ли иде реч?

ходенето на кино не е смисъл на живота ми, но е част от живота ми.
не мога да си представя да не ходя на кино, на концерт, на изложба, да не чета , да стоя облечена на плажа, или да не ползвам басейна на хотела.
сигурно мога да живея и без тези неща, но имам избор и ми се ще да не се лишавам....

# 3
  • Мнения: 4 916
Дтти, много съдържателен разговор сте провели  Wink не ти е минал напразно деня.

# 4
  • Мнения: 3 804
Глупости! Не мога да го приема за нормално възрастни хора да водят подобни разговори. Сигурно не си я разбрала добре. Абсурдно е това някой да смята, че смисъла на живота е да ходиш на кино.

ами и аз така си помислих,но тя го повтори и настоя,4е не може 4овек живеещ в 21 век да не ходи на кино и т.н-и за да  не си помислите нещо жената е омъжена с 2 деца на 25-26 години Peace
за живот в арабски страни ли иде реч?
да,но за не става объркване -тук  си има кина които са си като в БГ -смесени,и са доста посещавани
Дтти, много съдържателен разговор сте провели  Wink не ти е минал напразно деня.

Peace

# 5
  • Мнения: 516
Бива ли така да поругавате азбуката ни?! 4 е цифра, Ч е буква.  Умолявам, ползвайте ги по предназначение! За пълния член няма да споменавам. Очевидно е далеч над възможностите на авторката.
Пък ми остава надеждата да откриете смисъл в уважение на родния си език. Между филмите на ДВД и безсмислените чатове.
Мерси!
 

# 6
  • Мнения: 1 212
днес ми е щастлив ден....

Странно .... по нищо от прочетеното след това изречение не личи  Confused
По въпросът ти директно :
А защо да не бъде ?
Всеки намира смисъл в различни неща .... самите хора са различни и това е напълно естествено.
Иначе разбрахме ..... страшно тъпа съфорумка , нал тъй ? Neutral Face

# 7
  • Мнения: 2 448
Може би няма други забавления тогава, щом си мисли, че това е смисълът на живота и.
Ако в арабския свят това е единственото място позволено на жените за развлечение.
Не знам. За мен киното си е нещо съвсем обикновено и явно нещо спестяваш, контекста , в който го е казала.
Може би нещо от рода, че ако и на кино не отидеш, нищо друго няма с което да се развличаш.
Дай разяснение.
И ти изобщо ли не ходиш на кино?  Rolling Eyes Някаква религиозна забрана ли е това?

# 8
  • Мнения: 5 710
Ами дтти, хората, като не познават нещо могат да задават на пръв поглед тъпи в-си и да правят смешни изводи.
Мен са ме питали как италианците си правят баниците, след като не се продават фини кори.
Аз си живея чудесно и без баници, но за някой това е норма и не може да възприеме, че някой някъде не знае какво е баница и няма нужда от нея.

# 9
  • Мнения: 3 804
10cent's тук басейните,кината , театрите ,изложбите ,концертите,са си нормални явления .На плажа има жени по бански-цели или половинки,има и такива които изцяло са покрити-същото се отнася и за басейните


ами просто и двете ми повдигнаха настроението ,смяла съм се с глас

така жената си живее в България

# 10
  • Мнения: 2 448
Ами нищо не разбирам тогава.  newsm78

# 11
  • Мнения: 4 290
Аз обичам да ходя на кино, но пък това далеч не е смисълът на живота ми. Не разбирам обаче с каква цел си пуснала темата - да потвърдим колко странна е жената, с която си чатила, или тя самата да се познае, виждайки темата и да се засрами?
А може би поради друга причина, която на мен ми убягва?  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 710
dtti, като сме заговорили за кино.... какви филми дават, т.е световни премиери с каква скорост пристигат в Дамаск?
Австралия, Мадагаскар2 и т.н. В момента какво дават по кината?
И да питам за телевизията - какво дават, разни американски сериали на ABC тачат ли се - Отчаяни съпруги, Лост... такива работи?

# 13
  • Мнения: 3 804
клото исках да разбера дали повредата е в моя телевизор,и дали аз изоставам newsm78,щом киното не ми е особен приоритет

тук все още пиратството върви с пълна сила-седмица след премиерите филмите са тук на двд ,а за сериалите-лост,съпругите  и подобни,вървят тук

# 14
  • Мнения: 5 710
да бе, пиратството и тук върви, аз питах за телевизия и кино.

Общи условия

Активация на акаунт