Януари дойде нека здраве и щастие си пожелаем

  • 25 486
  • 691
  •   1
Отговори
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Позволявам си да пусна нова тема докато всички си почиват след снощното празненство.
Бъдете мног,много здрави  Hug
Честито на днешните именници

Весе как е малкия?

# 1
  • Мнения: 493
честита нова година и от мен много здраве икъсмет

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 10:26 от frej

# 2
  • Мнения: 651
Искаше ми се да ви напиша хубав и жизнерадостен поздрав, но не ми се получи  Confused. Знам, че ще разберете.

Преди малко говорих с поредната лаконична сестра, но поне каза, че Бобо не е по-зле. Дано да не си го е изсмукала от пръстите и тя. Каза, че е неспокоен и с разстройство - дано това да са му най-сериозните порблеми  Praynig Praynig Praynig. Пак чакаме да стане 13.30 ч за уж по-нормална информация.

Аги, Рени, как са вашите болничета?

Пожелавам ви тази тема за отпуши поток от хубави новини и много поводи за сълзи от щастие. А на авторката - скоро да си гушне прекрасното живо и здраво вързопче  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.

През тази година ми се иска темите ни да се превърнат в своеобразни отчетни и да няма нови попълнения от страдащи майчици. Дано  Praynig Praynig Praynig.

 Hug Heart Eyes Hug.

# 3
  • Мнения: 7 107
Честита 2009 година! Да бъде здрава и добра!    bouquet

# 4
  • Мнения: 3 166
Да е честита, успешна и щастлива новата 2009 година!

# 5
  • Мнения: 1 369
 След постовете на Весето, които прочетох едва сега, единственото, което искам да пожелая на всички е много ЗДРАВЕ- на вас, на дечицата, на семействата! Всичко друго някак ще го наредим... но само като си помисля какво преживяваш, Весе, и сърцето ми се свива... Имаш имен ден днес, пожелавам ти най-силното ти желание в момента да се сбъдне и то веднага! Hug Hug Hug

 Тумбачетата- на вас ви желая най-прекрасната и незабравима само с хубави неща година! И всички чакащи на опашка в списъка да се наредят при успешно бременните, и да няма нови попълнения!

 Весе, пак за теб  Hug Hug Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 941
Ох, писах в старата тема ooooh!. Копвам си поста.

ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КЪСМЕТ, МНОГО ЩАСТИЕ!
НЕКА НЯМА ПОВЕЧЕ СЪЛЗИ ОТ МЪКА, НЕКА НЯМА ПОВЕЧЕ БОЛНИ И СТРАДАЩИ ДЕЧИЦА,
НЕКА НЯМА ПОВЕЧЕ ОСИРОТЕЛИ МАЙКИ!
ГОСПОДИ, СМИЛИ СЕ НАД НАС!


Весенце, не сте ми излезли от акъла. Моля се за Бобко, да се оправи и да сте заедно!  Praynig Praynig Praynig Честит имен ден!   bouquet Пожелавам ти скоро да си прибереш детенце здравичко! Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 651
Благодаря ви пак и пак и пак  Hug Hug Hug. След малко ще тръгваме и мисля, че вече нямам пулс. Не искам и да си помислям как ще отидем и някой пак ще ми каже една дума и ще ме изгони да чакам следващо утре. Това е агония.

Безкрайно съжалявам, че ви скапах и тази Нова Година, но вече ще се пръсна и просто не мога да не ви товаря.
Много ви обичам всичките и безкрайно разчитам на общата ни сила.

Дано днес поне да има добри новини и дано този път да са истински  newsm17 newsm17 newsm17.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честита Новата 2009 Година!  Party

Прекрасен Имен Ден на всички именяци и именячки!  bowuu

Весе, честит празник! От цялото си сърце ти пожелавам днес да имате чудесни новини за сладкия Бобчо!  Praynig И съвсем, съвсем скоро да се прибере душичката златна вкъщи, при мама и тати, напълно здрав!  Peace

Използвам случая, за да пожелая на всички ви крепко Здраве! На бременните - леко бременеене, красив финал  baby_neutral и щастливо майчинство! И много, много Любов!  Hug  Heart Eyes   bouquet

За мен е чест, че ви познавам и че ме допуснахте във вашето мини-общество.  Hug  Peace  Simple Smile

Дано през Новата година да няма нововключили се изстрадали души тук, а четящите и пишещите да намират много утеха, обич и приятелско разбиране!  Praynig  Praynig  Praynig

Нека 2009-та сбъдне най-съкровените ви мечти, копнежи и желания!!!

# 9
Мили момичета, желая ви много, много здраве през новата година. Нека хубавите неща се случват бързо и без много усилие, а лошите да ни пропускат (да ходят по камъните ако може).

Весе, на линия съм още известно време и ще чакам хубави новини за Бобчо. Ако не успея днес да прочета нещо успокоително, до утре ще ми се стори безкрайност.
Рени, Аги, нека и вашите малчовци се вземат в ръце и бързо да оздравяват.

 Hug  Hug  Hug за всички.

# 10
  • Мнения: 1 409
Честита Нова 2009 година!Желая на всички здраве и щастие.Нека всичко лошо остане в старата година
На бременните желая когато му дойде времето да гушкат сладките си бебчета,останалите да се придвижат по-бързо нагоре в  списъка,а на бебоците ни да са здрави.
Фивърче,на теб миличка ти желая да имаш много сили и търпение да се пребориш за своето щастие.Вярвам,че тази година ще е различна за теб и много щастлива  Hug
Весе,честит имен ден.  Hug
Чакаме те с добри новини,постоянно те мисля и се моля за вас тримата  Praynig Praynig Praynig
От както прочетох за Бобчо сърцето ми е свито на топка.Стискам палци на малкото човече бързо да се оправи и да си отива в къщи при мама и тате,защото там е най-хубаво.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003


Жеаля ви много много ЗДРАВЕ, благодаря ви, че ви има  Hug
Весе моля се за Бобчо, да оздравее по-бързо  Praynig

# 12
  • Мнения: 703


Честита Нова Година!
Нека всички бъдем здрави и имаме повечко късмет и мигове на щастие!
Нека Новата 2009 година донесе на всеки това, което най-силно жадува,
да ни посочи пътя, който сме изгубили,
да ни помогне да открием в себе си сили, за които не сме подозирали,
и да ни дари с надежда и вяра в чудеса, които дори не сме се осмелявали да сънуваме!!!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 15:14 от Злато,тъга и надежда...

# 13
  • Мнения: 1 008
След постовете на Весето, които прочетох едва сега, единственото, което искам да пожелая на всички е много ЗДРАВЕ- на вас, на дечицата, на семействата! Всичко друго някак ще го наредим... но само като си помисля какво преживяваш, Весе, и сърцето ми се свива... Имаш имен ден днес, пожелавам ти най-силното ти желание в момента да се сбъдне и то веднага! Hug Hug Hug
Точно това искам да кажа и аз! Пожелавам ви да бъдете ЗДРАВИ, вие, семействата и дечицата ви, всичко друго е без значение.
Аги, и вас ви мисля  Hug Бързо оздравяване и на Лъчито  Hug
Весенце, чакам новините и се моля да са по обнадеждаващи  Praynig
На никой не си скапала настроението  Hug Оставам с впечатлението, че повечето тук чакат с нетърпение да минат тия коледно-новогодишни празници...  Вярвам, че колкото повече хора мислим за Бобчо и се молим да оздравее, толкова по бързо ще стане  Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита Нова Година!!!!
Весе моля се за Бобчо Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт