Австрия 27- Дано щастливите ни мигове са много повече от 2009!!!

  • 14 299
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
 Хайде аз първа в новогодишната тема Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357229.0 - старата тема

# 1
  • Мнения: 6
4естита Нова Година
Желая на вси4ки много здраве, 6тастие, късмет и усмихнати децки ли4ица.
Уомбат мерси за новата тема.Ли4ен поздрав от мен за теб.
Ди като се покаже6 в скаипа 6те ти пусна снимка на сно6ното ми творение. Heart Eyes

# 2
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТА НОВА 2009-ТА  ГОДИНА!
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ  МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!



Уомбатче, мерси за темата!   bouquet


Да ви почерпя макар и само виртуално, но от сърце за днешния ми рожден ден!


 Misc Baby Bottle  party023 beer Wine Glass  food010

# 3
  • Мнения: 413
Хайде и аз от първите да се запиша
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
нека във форумът ни само щастие да има,
нека всички ние от здраве кипим и
нови върхове през новата да покорим....и т.н. /нямам муза повече/ Joy

Габи -  Peace
Уомбат -  в заглавието  не би ли трябвало да пише 2008??? - или аз нещо не съм изтрезняла още  Laughing Wink   - "Дано щастливите ни мигове са много повече от 2008/дано щастливите ни мигове са повече през 2009"

ЖЕНКА - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Много семейно щастие, много здраве. Бъди най-обичаната жена   Heart Eyes   bouquet

# 4
  • Мнения: 957
Не. Имам предвид нека щастливите мигове са много почече от две хиляди и девет, а не повече през 2009та. Има нюанс  Laughing

Жени, честит рожден ден!

# 5
  • Мнения: 81
Диана,честито и от мен на патерици!Много здраве,щастие и любов!
Честита 2009 година!На всички много лични успехи,много оптимизъм и здраве!

Мерси на Уомбат за темата  bouquet

Рени само времето е в сили да избледнее този лош сън който си имала.Дай си време да го  изстрадаш,а не да преглъщаш.

# 6
  • Мнения: 533
Честита Нова Година!
Нека да е здрава и щастлива!


Жени, честит рожден ден!    bouquet
Бъди много щастлива и обичана!

# 7
  • Мнения: 236
Честита Новата 2009та Година! Да сте здрави и щастливи мили момичета заедно с обичаните от вас хора!
ЧРД, Жени - здраве и сбъднати мечти!!!!

# 8
  • Мнения: 580
Жени, честит Рожден Ден!

Лейдис, Честита Нова Година! Да сте живи, здрави, весели и най-вече щастливи!
Ние вчера отидохме за малко до центъра, дъщеря ми гледа Лутенбергер Клуг на живо и то на първият ред а ние ударихме по едно шампанско (което на -6°С, можеше и газирана вода да е - вкусовите ми нерви бяха замръзнали  Mr. Green) и се поразходихме малко с народа по Грабен-а. Харесах си и една чанта. 

Трия снимката, че не се вижда нищо. Ето тук, може да се увеличи снимката, чрез "клик" Wink

Аз пак сто пъти да се върна, че все нещо забравила - Уомбат много ми харесва ника ти, само така!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 22:48 от X-Mas Dolce

# 9
  • Мнения: 957
Долче, за едни обувки или един панталон може да се прежали човек Mr. Green

Аз чанти под 30 бона не купувам Naughty

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 10:09 от fat.wombat - нова година - нов wombat

# 10
  • Мнения: 580
То и сакенцето не е лошо  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 81
Jeni мила ,честит рожден ден!Да си жива и здрава и много щастлива и много много обичана!  bouquet

# 12
  • Виена
  • Мнения: 1 247
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Здраве, щастие, любов и късмет на всички! И поне по 2009 щастливи мигове, ама всеки месец! Торбестото, супер заглавие!   bouquet

Жени, аз докато седна на компа и то минал този така кратък Първи януари!  Embarassed Но това не пречи да ти пожелая от цялото си сърце да си адски усмихната, винаги в настроение и пълна с оптимизъм! Ама че дата ти е избрала мама да те роди  Hug Да я поздравиш специално! Откакто съм мама, съм на мнение, че рожденият ден е повече празник за мамата, отколкото за детето  Heart Eyes

Както вече ви споделих, от няколко години искам датата 30 декември да я няма в календара. Е, не ми се размина екшън и този път. На Филип му сложиха диагноза "начална пнеумония (никога не се научих как се пише правилно тая гадост!) вляво" с всички екстри като антибиотик и т.н. и т.н. и това след час и половина чакане в Донаушпитал в компанията на хлапета с раздиращи кашлици, сополи до пода и всякакви придружаващи "разкоши". В елтернкинд центъра докторката го преслуша, докато той се дра като за световно по мерене на гласовите способности и така и не разбрах какво точно чу. Благодаря на Облака и на Диде, че ми помогнаха да не полудея от притеснение и паника! И на Ани, че се притече на помощ с превод!   bouquet
Днес пощурях да го преслушат контролно и отидохме в АКХ, където влязохме на десетата минута. Новата година започна с добра новина! Дробчетата са чисти, детето е здраво според докторката, която за разлика от колежката си в елтернкинд центъра не ме нахока, че кърмя, а дори препоръча горещо да продължавам и да не го насилвам да яде друго, ако не иска.
Още веднъж - успешна и много щастлива 2009 година!  Hug

# 13
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

 Coffee Coffee Coffee

Специални благодарности на всички за прекрасните пожелания!  lovekiss newsm51

Рени, мила  Cry
Направо ми се изправи косата, като прочетох за диагнозата на Филип  Sad
Веднага в главата ми нахлу още неизбледнелия спомен за болеста на Тали, заради който  не мога да спя вече втори месец нормално.
Сега всичко наред ли е? А вие защо потърсихте лекар? От АКХ ли отхвърлиха диагнозата?
Извинявай Ренка за въпросите , ама сигурно заради вълнението и притеснението не си го обеснила много добре или аз не съм разбрала.
Все едно, по-важното е детенце да е добре! Цунки от мен Тали за теб и Филипче!


Лек и спокоен ден на всички!

# 14
  • Мнения: 753
Честита нова 2009 година!С пожелание за здраве, мир и любов!
Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме
на себе си нека да приличаме
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!!!

Има ли някой който да пътува днес или утре за София - трябва ми спешно да пренесе едно лекарство?Ама мн.спешно.

Общи условия

Активация на акаунт