Подуто на ръката

  • 702
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Лягам си преди малко-нищо ми няма,събуждам се след около час-ръката ми отпред подута и синя.Местото е голямо колкото монета от 50ст.Така като гледам ми прилича на спукана веничка,но понеже е твърдо и много болезнено ми минава през главата мисълта да не е тромбче.....че съм мор на цигарите...На някой случвало ли му се е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 640
Заминавай до Сърдечно-съдова хирургия. Имат дежурни екипи и поне ще отхвърлят ако е тромб. Със сигурност сега ще минеш по-лесно, защото преглеждат по спешност, а иначе ще чакаш месец, че да ти запишат час.
Дано не е нещо тревожно все пак!

# 2
  • Мнения: 485
Заминавай до Сърдечно-съдова хирургия.
Ааа,няма как да отида, в момента съм в разгара на скандал с така наречения ми мъж..нямам една стотинка в джоба...пък и само това остава- и без това ми натяква че само болна съм била.Чудя се дали да сложа малко лед...

# 3
  • Мнения: 640
и без това ми натяква че само болна съм била
Твоя мъж май е моя стар мъж. Ако сега ти каже, че трябва да оставиш природата да прецени дали си силна да оцелееш, значи е същия  hahaha hahaha hahaha
Извън майтапа - ако е тромб, лошо. Добре е да се погледне от специалист. Поне звънни на личен лекар да се посъветваш!

# 4
  • Мнения: 27 524
Ааа,няма как да отида, в момента съм в разгара на скандал с така наречения ми мъж..нямам една стотинка в джоба...пък и само това остава- и без това ми натяква че само болна съм била.Чудя се дали да сложа малко лед...

А, тогава не се чуди, а напусни този до теб, за какво ти е  Wink Иначе сложи лед, може да замрази и отложи нещата между вас за някои неща  Tired
Стотинките в джоба са за частни прегледи. Ако някой ти натяква нещо и ти би пренебрегнала здравето си заради това, за какво изобщо пишеш тук?
Осъзнавам за написаното от мен, не съжалявам и съм права  Peace ТИ решаваш как и с кого ще живееш, ние не можем да ти помогнем   Peace

Общи условия

Активация на акаунт