Бях си легнала удобно в леглото, топличко и приятно......

Концертът на Сигнал, който приключи преди 5 мин. обаче ме разгорещи, и тъй като знам,че във форума има много почитатели на групата, сърце не ми даде да заспя без да съм си споделила емоциите с вас........

Разкошен концерт, на разкошна група със страхотни песни.......

Настръхнах на баладите и бавната ръка Сашо Мариновски......Настръхнах на това как публиката почти сама изпя Може би....Настръхнах, когато децата заеха местата на бащите си.......Настръхнах, когато гледах как 5 годишни деца пеят, как 15 годишни момичета и момчета пеят, как 25-годишни млади мъже и жени знаят текста, интонацията и мимиките на съответната песен....как имаше и може би 65 годишна жена, която също танцуваше в такт с музиката, как хора в дънки и костюми не се спряха да пеят и ръкопляскат в такт с музиката........

Едно ме е яд....Че не съм била на живо там......Но знам, че сигурно е имало присъствали на концерта......Моля разкажете повече........


Да те жадувам е песента, която ни събра с мъж ми.......Покани ме на танц на първия ми осми декември и ....изгорях млада, зелена и глупава...........Та от да те жадувам до ден днешен сме заедно.......

Обичам Сигнал от дете, децата ми също знаят техните песни и наистина мога да кажа - радвам се,че имаме все пак музиканти с присъствие и в България......Не са само Сигнал, за радост....