Не всичко е такова, каквото изглежда!!!

  • 759
  • 3
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Случвало ли ви е се да искате много нещо(независило дали е вещ, живо същество, положение или състояние)  и когато го получите в крайна сметка да стигнете до извода, че не е това или такова, за каквото сте си го мислили. На мен лично доста често ми се случва да се разминават представите ми от действителността - в кариерата, в живота с близките и милото, даже за дребните подаръци и вещи. Много рядко съм оставала очарована или очакванията ми са се изпълнявали. Случвало се е да подхождам понякога с подозрение и пренебрежение и накрая да остана приятно изненадана.
Темата ми е породена от живота на една позната, която в момента получава поздравления за сбъдването на мечтата си, а всъщност се чувства много нещастна, заради цената, която е платила и заради действителността на мечтаното положение.
Често не осъзнаваме колко сме щастливи с малките неща около нас, с ежедневните си преживелици, за които говорим с досада.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Разбира се, че ми се е случвало. И ще ми се случва още.
За съжаление, винаги осъзнавам колко съм щастлива в същност с това, което имам, едва когато се случи нещо неприятно - на мен, или на някой около мен.

# 2
  • Мнения: 2 388
Случвало ми се е, при това доста скоро за последен път. Confused

# 3
  • Мнения: 2 070
Случва ми се непрекъснато.Почти винаги представата ми се разминава с реалноста

Общи условия

Активация на акаунт