Копчета тик-так???

  • 6 368
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами и Честита Нова Година,
искам да Ви попитам, знаете ли къде сменят копчетата тик-так на бодитата и на повечето бебешки дрешки, които слагат. Имам няколко почти чисто нови дрешки на дъщеря ми, които се нуждаят от смяната на тези копченца, но незнам къде да ги занеса за смяна.
Ще съм Ви много благодарна ако кажете къде има такова шивашко ателие.
Мерси!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 822
От къде си?

# 2
  • Мнения: 1 155
От София

# 3
  • Мнения: 822
Около вас няма ли шивашко ателие да попиташ?

# 4
  • Мнения: 8 505
Обущарите понякога предлагат такава услуга.

# 5
  • Мнения: 1 080
Аз съм ходила при обущар за такава услуга, само не беше на бебешка дрешка, ама сигурно ще стане и в този случай пак.

# 6
  • Мнения: 353
Привет. Във кинкалериите обикновенно има. Скоро вземах подобни копчета но се пришиваха.

# 7
  • Мнения: 4 916
В повечето обущарски и шивашки ателиета има.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Лятото ми се наложи да сменям на едно гащеризонче. Питах на няколко места, но ми отказаха. Накрая сложих от тези, които се шият.

# 9
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Тъкмо щях да кажа, че продават такива, които се шият саморъчно и не е трудно. За бодитата бельо стават идеално.

# 10
  • Мнения: 112
   Ако все пак държиш да ти ги сложат на машинка, първо заший дупчицата ,останала от предишните.Инъче пак ще се изнижат, няма да оцелеят дълго.

# 11
  • Мнения: 589
 На "Мария Луиза" ,над спирката на трамвая на Лъвов мост (в посока Халите) има магазини за дрехи втора употреба.На витрината на единия  от тях скоро видях табло с мостри на тик-так копчета и обява,че в магазина ги слагат.

# 12
  • Мнения: 418
На Пиротска под колоните като тръгнеш от Христо Ботев по Пиротска,във един вход на приземния етаж един човек слага.Копчето,което сложи беше много специфично за якето на сина и ми взе само 0,50лв.

# 13
Знаете ли къде мога да си облека копчета? От София съм. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт