Трябва ми много добър адвокат...

  • 31 580
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте, трябва ми много добър адвокат по бракоразводни дела в Пловдив.Ще бъда благодарна за някакви координати.Предстои ми тежък развод...

# 1
  • Мнения: 639
Явно и на мен ще ми трябва добър адвокат.Ще съм благодарна за координати и препоръки

# 2
  • Варна
  • Мнения: 276
момичета, съжалявам, че ви трябва адвокат за това....
за съжаление пряко не мога да ви помогна (работя във Варна а и изобщо не зная дали съм толкова добра в тази област), но ако мога да ви помогна с информация он лайн, съм насреща! Hug
Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 517
Офф, аз съм софийски адвокат, имам колежка от Пловдив, но тя е специализирала търговско право.
Ако мога да бъда полезна с онлайн помощ - насреща съм.

# 4
  • Мнения: 103
Здравеите, аз  съм от Пловдив и в момента имам дело за пълни права над детето ми. Не съм адвокат но съм работила в системата. Съвета ми е много да внимавате при избора си на адвокат защото един некадърен и незаинтересуван такъв може да ви навреди много. Моето елементарно дело се то4и ве4е втора година по вина на системата и естествено на адвоката ми. Успех.

# 5
  • Мнения: 17 546
Питайте Бейлис в шоко, тя е адвокат и е от Пловдив. Би могла да ви упъти. Peace

# 6
  • Мнения: 2 011
ДАНИЕЛА ЕЛДЪРОВА - страхотен адвокат  в Пловдив - точно по тази част!

# 7
  • Мнения: 455
Познавам поне трима такива адвоката - всеки един би свършил страхотна работа.
Елдърова също е прекрасен адвокат, но ми се струва, че хонорарите са малко по-високи /то качеството отговаря и на цената, разбира се/.
Ако имате интерес - пишете на лични.
Самата аз също съм адвокат, но чак специалист по бракоразводни дела не бих казала.

# 8
  • Мнения: 16
Познавам поне трима такива адвоката - всеки един би свършил страхотна работа.
Елдърова също е прекрасен адвокат, но ми се струва, че хонорарите са малко по-високи /то качеството отговаря и на цената, разбира се/.
Ако имате интерес - пишете на лични.
Самата аз също съм адвокат, но чак специалист по бракоразводни дела не бих казала.


Здраси .много бих искала да ми помогнеш малко ,интересувам се от съвети за развода който смятам да започна .Моляте също да ми разкажеш какво знаеш за Елдърова .
Със сигурност ме чака тежък и оспорван развод .......надявам се да успея да го преключа бързо .Ще съм много благодарна ако нвкой може да ме насочи

# 9
  • Мнения: 593
Имаме една съфорумка, в една тема спомена че е адвокат и че е имала много бракоразводни дела.

Ника й е гъба отровна.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277672.msg10663543;topicseen#msg10663543

Дано да е добра.

Надявам се да съм ви била полезна, момичета.
Съжалявам, че ви трябва адвокат за такова нещо.  Sad
Късмет!

# 10
  • Мнения: 16
благодаря много .Ако случайно въпросното момиче-адвокатката се включи ,моля я да ми пише на kod333@abv.bg Ще съм много благодарна

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 757
ДАНИЕЛА ЕЛДЪРОВА - страхотен адвокат  в Пловдив - точно по тази част!

а как може да се свърже човек с нея??

# 12
  • Мнения: 4 916
ДАНИЕЛА ЕЛДЪРОВА - страхотен адвокат  в Пловдив - точно по тази част!

а как може да се свърже човек с нея??

Има гугъл за тази работа.
Ето информацията от адвокатската колегия в Пловдив -

Даниела Цветкова Елдърова
Личен номер 1300024340
Колегия Пловдив
Адрес 4000; област: Пловдив; община: Пловдив; град: Пловдив; ул. "Стефан Веркович" 3, ет. 4, офис. 3
Телефон (032) 622150
Факс (032) 626851

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 757
ДАНИЕЛА ЕЛДЪРОВА - страхотен адвокат  в Пловдив - точно по тази част!

а как може да се свърже човек с нея??

Има гугъл за тази работа.
Ето информацията от адвокатската колегия в Пловдив -

Даниела Цветкова Елдърова
Личен номер 1300024340
Колегия Пловдив
Адрес 4000; област: Пловдив; община: Пловдив; град: Пловдив; ул. "Стефан Веркович" 3, ет. 4, офис. 3
Телефон (032) 622150
Факс (032) 626851


и на двата телефона от 2 дена никой не вдига
благодаря на една от майките тук във форума
0888715781 Даниела Елдърова
за съжаление тя ще е до края на месеца с отпуск препоръча ми като адвокат Миглена Маринова

# 14
  • Мнения: 2 011
Послушай  я .... Елдърова е уважаван авокат !!!

Общи условия

Активация на акаунт