Опропастена коса

  • 1 031
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте мами , вчера бях на фризьор и исках да си направя червени кичури /с черна коса съм/ .
Не знам какво направи фризьорката , но половината ми коса е много ярко червена , а др. част черна !  #Cussing out
Кажете ми какво да правя , изглеждам ужасно  #2gunfire . Ако се боядисам черно , тази част по която има червена ще избие веднага  newsm78 .
Моля , помогнете  ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 413
Може ли снимка?

# 2
  • Мнения: 1 284
За какво са ти били червени кичури на черно Shocked

п.п. Нормално са се получили ярки, защото фризьорката навярно ги е обезцветила преди да ги боядиса червени - иначе няма как да се получи нещо различно от черно.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 808
Боядисай я в черно.

# 4
  • Мнения: 60
Нямам възможност за снимка в момента , а и фризьорката НЕ ги обезцвети !
Ярки са - аз исках такива , но не и на половината коса ! До ушите ми са червени , а надолу кичури  няма .

# 5
  • Мнения: 1 432
Боядисай цялата черна.

# 6
  • Мнения: 2 155
Друг път тези неща ги казвай на фризьорката, а иначе - посети друга или се боядисай сама в черно!

# 7
  • Мнения: 641
Отиди при друга фризьорка.

# 8
  • Мнения: 4 290
Много неприятно. Каквото и да направиш, ефектът ще е за момента само, после червеното ще избива. Много трудно се маха.
Надявам се, да не си платила на фризьорката, аз не бих.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 415
Ako имаш червено само до някъде по дължината, а тя не ги е обезцветила преди това, то значи от средата на косата напластяването от боите е вече много голямо. Тъпо е, когато фризьор толкова не си разбира от работата.... Обезцветяването ще е задължително за преминаване от черно в нещо друго. Наистина - смени фризьора и като намериш добър гледай да си стоиш при него Peace

Това, което можеш да направиш е да те боядисат пак в черно. Или да се опитат да махнат черното и червеното с Remover и да преминеш на някакъв по-неутрален и естествен цвят с безамонячни бои докато косата ти отпочине и се възстанови. Имаш ли бяло и горе-долу колко от косата ти е?

 Аз ходих с чисто черна коса години наред и знам отвсичките ми познати фризьори, а те са доста и все добри, че черното може да е по-изтощаващо и от русото дори. Кажи от къде си, та някой да ти препоръча неговия фризьор?

Общи условия

Активация на акаунт