На какво слагате копър?

  • 5 365
  • 63
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
На кои ястия слагате копър? На какво подхожда според вас. Аз слагам на таратор, на грах, на готвено зеле, на зелева салата.... Освен това понякога го слагам и в комбинация с магданоз и други подправки. Grinning

# 1
  • Мнения: 27 524
И аз като теб - таратор, прястно зеле готвено, зелева салата, грах (не винаги), Снежанка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
А, да, забравих снежанка-та, обаче тя някак минава за таратор без вода Simple Smile

# 3
  • русе
  • Мнения: 140
Освен на таратора и снежанката Simple Smile, копър слагам и в пролетната зелена салата, на задушени пресни картофки, на зелен боб, на всякакви ястия с тиквички Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 15 913
На всичко слагам копър и магданоз. Винаги в хладилника имам по 1 връзка пресни.
Само таратора е само с копър.

# 5
  • Мнения: 2 926
На таратор, на картофки с чесън, на салата "Снежанка"

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Любимата ми подправка е това, за сега на десерти не я слагам  Mr. Green
Обичам да експериментирам с нея, лошото е, че мъж ми не я понася, ама лека полека го приучавам.

# 7
  • Мнения: 113
на таратор,картофена салата,тиквички,на почти всички видове пресни салати,на сьомга.

# 8
  • Мнения: 1 282
Копър и магаданоз са мои любими подправки. Слагам на всички ястия, които ги позволяват. Таратор, картофи, снежанка, на салатка с домати и краставици, тиквички...

# 9
  • София
  • Мнения: 978
На всичко изброено до тук, както и на печена риба и на различни месни ястия със сметана или топено сирене

# 10
  • Мнения: 2 431
На всичко изброено дотук и още на гъби, на гръцка яхния, на охлюви /но съмо сух/, на различни сосове.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Любимата ми подправка е това, за сега на десерти не я слагам  Mr. Green
Обичам да експериментирам с нея, лошото е, че мъж ми не я понася, ама лека полека го приучавам.
И на мен това ми е болната точка... сега се опитвам да го убедя, че и другите хора ядат копър. Въпреки, че свеки никога не го е използвала....

# 12
  • Мнения: 2 431
Янтра, не го убеждавай с думи, а с вкуснотийки, без да е задължително да изреждаш съставките им. Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Янтра, не го убеждавай с думи, а с вкуснотийки, без да е задължително да изреждаш съставките им. Peace
Еми той го виждааааааааа. Пример - граха ми от Бъдни вечер. Толкова обичам грах яхния с копър. Обаче не, само аз съм била слагала копър на граха. Майка ми и неговата майка (тъщата и свекито) не го били слагали. Между другото и двете са ужасни готвачки, коя от коя по-зле, но... не слагат копър.

# 14
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
на нищо - не обичам копър

Общи условия

Активация на акаунт